Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Pirmąją nesėkmę NBA reguliariajame sezone patyrė Los Andželo „Lakers“ (1-1) ekipa, kuri išvykoje 89:96 (27:28, 16:20, 22:17, 24:31) nusileido Jutos „Jazz“ (1-1) komandai.

Be lyderio Gordono Haywardo žaidusius „Jazz“ svečiai į priekį paleido ketvirtojo kėlinio pradžioje. Iki tol 76:72 pirmavę „Lakers“ pralaimėjo atkarpą 5:16 ir likus žaisti 3 minutes jau atsilikinėjo 81:88.

Luke‘o Waltono auklėtiniai dar prisivijo 87:91, tačiau paskutinę rungtynių minutę taikliai nuo baudų metimo linijos atakavę šeimininkai išsaugojo pergalę savo rankose.

Traumą šiame mače patyrė jaunasis „Lakers“ talentas Brandonas Ingramas. Antrasis šių metų naujokų biržos šaukimas pirmajame kėlinyje susižeidė kelį.

Per 4 ant parketo praleistas minutes Ingramas pelnė 2 taškus. Pirmosiose sezono rungtynėse puolėjas surinko 9 taškus.

„Jazz“: George‘as Hillas 23, Rodney Hoodas 15, Rudy Gobertas 13 (13 atk. kam.), Joe Johnsonas 11.

„Lakers“: Lou Williamsas 17, Nickas Youngas 13, Luolas Dengas 12 (12 atk. kam.), D‘Angelo Russellas 9.