Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Solidų dvigubą dublį ketvirtajame Eurolygos mače surinkęs ir Stambulo „Fenerbahce“ komandą į pergalę vedęs Ekpe'as Udoh pripažintas naudingiausiu turo krepšininku.

Vidurio puolėjas pergalingame susitikime su Stambulo „Galatasaray“ per 35 minutes pelnė 22 taškus (8/12 dvitaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 2 kartus prasižengė, sykį suklydo bei surinko 31 naudingumo balą.

Tiesa, Udoh pagal naudingumą neprilygo net 40 naudingumo balų surinkusiam Kazanės UNIKS lyderiui Keithui Langfordui, tačiau pastarojo ekipa 80:98 pralaimėjo Maskvos CSKA.

Amerikietis tose rungtynėse aikštėje praleido 34 minutes, pelnė 36 taškus (5/9 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai, 11/14 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir išprovokavo net 13 pražangų.

Toliau už šių krepšininkų rikiuojasi „Fenerbahce“ gynėjas Kostas Sloukas ir Belgrado „Crvena Zvezda“ centras Ognjenas Kuzmičius, surinkę po 27 taškus, bei Madrido „Real“ atletas Anthony Randolphas, kurio sąskaitoje – 26 taškai.