Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Geriausias sezono rungtynes „Tete-a-Tete Casino-LKL“ lygoje sužaidusį Tomą Delininkaitį sustabdė pražangos, o be jo likusi Prienų-Birštono „Vytauto“ (4-5) komanda išbarstė dviženklę persvarą ir sunkiai išnešė sveiką kailį.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai šeštadienį namuose 89:84 (28:19, 25:17, 17:16, 19:32) palaužė Utenos „Juventus“ (3-6) žaidėjus bei sugrįžo į pergalingą kelią po dviejų pralaimėjimų iš eilės.

Tomas  Delininkaitis
PTS 25 | REB 1 | AS 4
Prieniškiai į priekį šovė pirmojo kėlinio pabaigoje, kada po Delininkaičio ir Artūro Valeikos taškų „Vytautas“ įgijo devynių taškų persvarą – 28:19. Antrajame ketvirtyje šeimininkai toliau tęsė sėkmingą darbą puolime ir į rūbinę išėjo padvigubinę savo pranašumą – 53:36.

Po ilgosios pertraukos sugrįžęs „Vytautas“ tvirtai kontroliavo mačo eigą trečiajame kėlinyje bei vienu metu skirtumas tarp komandų buvo rekordinis – 20 taškų (60:40).

Visgi tada „Juventus“ nepalūžo ir sugrįžo į rungtynes lemiamame ketvirtyje. Uteniškiai iš pradžių spurtavo 11:3 ir sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus – 71:80, o vėliau tritaškių šou surengė Utenos klubo legionierius Jamaras Diggsas.

Iki tol du tolimus metimus prametęs amerikietis smeigė keturis tritaškius paeiliui ir, likus žaisti 18 sekundžių, „Juventus“ deficitas sumažėjo iki trijų taškų – 84:87.

Po minutės pertraukėlės Martynas Linkevičius realizavo baudų metimus, Dovis Bičkauskis ir Diggsas prametė iš toli bei finalinė sirena skelbė šeimininkų pergalę – 89:84.

Nuo suolo pakilęs Delininkaitis aikštėje praleido 28 minutes, per kurias pelnė 25 taškus (2/2 dvitaškiai, 6/6 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 5 kartus prasižengė ir 2 sykius suklydo.

Tuo metu rungtynių pabaigoje iššovęs Diggsas per 29 minutes pelnė 21 tašką (3/8 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 4 sykius prasižengė bei 3 kartus suklydo.

„Vytautas“: Tomas Delininkaitis 25, Saulius Kulvietis 16, Vytenis Lipkevičius 14, Mindaugas Kupšas 14.

„Juventus“: Jamaras Diggsas 21, Spenceris Parkeris 13, Valdas Vasylius 12, Vytautas Šulskis 9.