Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Rezultatyviai rungtyniavęs Šarūnas Vingelis pelnė 27 taškus ir atvedė Raseinių „Rasų“ (5-3) komandą į penktąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL).

Giedriaus Kurtinaičio vadovaujama ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 100:72 (26:18, 30:22, 21:14, 23:18) nušlavė Jonavos „Sporto klubo“ (2-6) atstovus, kuriems tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės.

Pirmieji taškus rungtynėse pelnę jonaviečiai laimėjo atkarpą 11:4 ir siekė atitrūkti, tačiau šeimininkai to padaryti neleido. Jie antroje pirmojo kėlinio pusėje spurtavo 11:3 bei persvėrė rezultatą savo naudai – 26:18.

Antrajame ketvirtyje savo pranašumą iki dviženklės persvaros padidinę „Rasų“ žaidėjai varžovus pradėjo triuškinti po ilgosios pertraukos, kuomet surengė dar vieną spurtą 15:5 ir buvo priekyje 23 taškų skirtumu – 77:54.

Po to Kurtinaičio kariaunos pranašumas vienu metu siekė net 31 tašką – 96:65.

Vingelis per 29 minutes pataikė 4 dvitaškius iš 9, 4 tritaškius iš 6 ir 7 baudas iš 7. Jis taip pat atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, po 2 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 22 naudingumo balus.

„Rasai“: Šarūnas Vingelis 27, Darius Marcinkevičius 12, Tomas Galeckas 12 (8 rez. perd.).

„Sporto klubas“: Lukas Grabauskas 14, Ričardas Verbickas 11, Justas Vazalis 9, Vytautas Pikalavičius 9.