Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Puikiai sužaistas ketvirtas kėlinys leido Kauno KTU (4-4) komandai iškovoti antrąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) varžybose. Kauniečiai svečiuose 75:65 (17:20, 18:24, 17:12, 23:9) pranoko „Telšių“ (5-3) krepšininkus.

Likus žaisti kiek daugiau nei 6 minutėms telšiškiai dar pirmavo 60:59, tačiau tuomet Vytauto Pliaugos auklėtiniai spurtavo 12:2 ir mačo baigtis tapo aiški (71:62).

KTU krepšininkai geriau atakavo iš dviejų taškų zonos (59 proc. prieš 45 proc.), ji taip pat labiau brangino kamuolį ir padarė 13 klaidų, kuomet šeimininkai suklydo 18 sykių.

KTU: Ignas Labutis 16, Arturs Pelšas 13, Deividas Pogužinskas ir Aidas Kavaliauskas po 11.

„Telšiai“: Gintautas Kybartas 18 (11 atk. kam.), Ovidijus Kaminskis 11, Rokas Danielius 9.

2016-10-30 14:06