Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (7-1) traukinys Mezon-NKL pirmenybėse ir toliau rieda užtikrintai.

Mariaus Kiltinavičiaus kariauna 112:80 (33:22, 36:16, 24:20, 19:22)  sutriuškino „Mažeikių“ (3-5)mkrepšininkus.

Pralaimėjimu „Telšiams“ sezoną pradėję sūduviečiai daugiau pralaimėjimo skonio kol kas nepajuto. Šiuo metu „Sūduva-Mantinga“ yra laimėjusi septynis susitikimus iš eilės.

Marijampolės klubas antrą dieną iš eilės susitikimą pradeda uraganiniu puolimu. Šį kartą „Sūduva-Mantinga“ pirmajame kėlinyje „Mažeikiams“ atseikėjo 33 taškus, ir po pirmojo kėlinio turėjo jau dviženklį pranašumą – 33:22.

Jei vienuolikos taškų persvara dar neįtikina, antrajame kėlinyje „Sūduva-Mantinga“ padarė viską, kad abejojančių jų pergale nebeliktų.

Itin aukštas žaidimo tempas, visa galva pranašesnių marijampoliečių aukštaūgių dominavimas ir visiška „Mažeikių“ neviltis lėmė, kad įpusėjus rungtynėms komandas skyrė triuškinantis skirtumas – 69:38.

„Mažeikiams“ katastrofiškai susiklostęs antrasis kėlinys, kaip paaiškėjo vėliau, tapo lemiamu. Toli į priekį varžovus paleidę Aloyzo Rudžio auklėtiniai taip ir nesugebėjo ryškiau sumenkinti savo atsilikimo, o sūduviečiai šventė užtikrintą pergalę.

„Sūduva-Mantinga“: Antanas Udras 21 (8 atk. kam.), Evaldas Šaulys 20, Gintautas Matulis ir Marius Valukonis po 17, Aurimas Kieža 13, Tautvydas Kliučinykas 9, Ernestas Ežerskis 7 (10 atk. kam.)

„Mažeikiai“: Rytis Biliartas ir Mantas Šerkšnas po 15, Justinas Gečas 11, Justinas Olechnavičius  10.