Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Galingai žaidę Paulius Beliavičius ir Edvinas Jezukevičius surinko beveik tiek pat naudingumo balų, kiek ir varžovų komanda, bei buvo pagrindiniai antrosios Šakių „Vyčio“ pergalės kalviai Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL).

Virginijaus Sirvydžio treniruojamas klubas išvykoje 79:65 (25:20, 25:13, 16:14, 13:18) nugalėjo Molėtų „Ežerūno“ (1-7) žaidėjus ir pratęsė jų pralaimėjimų seriją iki septynių.

Šakiečiai į priekį šovė antrajame kėlinyje, kuomet galingai spurtavo 13:1 ir susikrovė dviženklį pranašumą – 41:27, kuris besibaigiant ketvirčiui padidėjo iki 17 taškų – 47:30.

Trečiajame kėlinyje „Vyčio“ žaidėjai toliau triuškino varžovus bei po Jezukevičiaus dėjimo pirmavo rekordine persvara – 71:49.

Beliavičius per 31 minutę pelnė 27 taškus (5/7 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 1 kartą prasižengė, 5 sykius suklydo bei surinko 30 naudingumo balų.

Tuo metu dvigubu dubliu išsiskyręs Jezukevičius pelnė 20 taškų (6/8 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 12 kamuolių, išprovokavo 5 pražangas, blokavo 1 metimą, 2 sykius prasižengė ir surinko 32 naudingumo balus.

Visa „Ežerūno“ ekipa surinko tik 63 naudingumo balus.

„Ežerūnas“: Laurynas Kirlys 15, Marius Pociukonis 14, Pranas Skurdauskas 9.

Vytis“: Paulius Beliavičius 27, Edvinas Jezukevičius 20 (12 atk. kam.).