Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Rungtynių pabaigoje varžovams priartėti leidusi Klivlando „Cavaliers“ (3-0) turėjo rimtai padirbėti, kad 105:99 (33:20, 29:25, 18:17, 25:37) iškovotų penkioliktą pergalę paeiliui prieš Orlando „Magic“ (0-3).

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Cavaliers“ turėjo 22 taškų pranašumą, tačiau tai dar nieko negarantavo –iki mačo pabaigos likus 4 minutėms jų pranašumas ištirpo iki 3 taškų (88:85).

Visgi per likusias minutes tritaškiais prapliupęs J.R. Smithas surinko 11 taškų ir leido ekipai pabėgti į priekį bei užtikrintai baigti susitikimą.

„Kai mums to labiausiai reikėjo, J.R. buvo pasiruošęs pataikyti metimus iš toli“, – po mačo sakė LeBronas Jamesas.

„Mes paliekame Smithą laisvą, o jis yra vienintelis žaidėjas, kurio laisvo palikti negalime“, – teigė „Magic“ centras Bicmackas Biyombo.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 23 (6 atk. kam., 9 rez. perd.), Kyrie Irvingas 20, Kevinas Love’as 19 (7/7 baudos), J.R. Smithas 16.

„Magic“: Evanas Fournier 22, Serge’as Ibaka 19 (7 atk. kam.), D.J. Augustinas 13, Nikola Vučevičius 11 (9 atk. kam.).