Nuotr.: Instagram
Nuotr. Instagram

Pergalę Ispanijos antroje krepšinio lygoje iškovojo blankiai žaidusio Arno Veličkos ginama „Barcelonos“ dublerių komanda, kuri svečiuose 79:67 susitvarkė su „Marin Perxegalego“.

16-os metų 192 cm ūgio Velička nugalėtojams per 27 minutes įmetė 7 taškus (0/2 dvit., 2/5 trit., 1/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, penkis kartus suklydo, išprovokavo pražangą ir pats kartą prasižengė bei surinko -1 naudingumo balą.

Kitame mače 22-ejų metų 191 cm ūgio įžaidėjas Jokūbas Gintvainis ir toliau įrodinėjo savo vertę. Šįkart lietuvis buvo tarp naudingiausių žaidėjų, o jo Hueskos „Magia“ 74:71 įveikė Lugo „CB Breogan“.

Lietuvis per 24 minutes įmetė 9 taškus (2/5 dvit., 1/3 trit., 2/2 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 ir prarado 1 kamuolį, blokavo metimą ir gavo bloką, triskart prasižengė, išprovokavo 4 pražangas bei surinko 12 naudingumo balų.

Už Gintvainį naudingiau žaidė tik 15 taškų pelnęs ir 23 naudingumo balus surinkęs Albertas Fontetas ir 18 taškų įmetęs ir 17 naudingumo balų surinkęs Jure Gunjina.

Tuo metu kitas lietuvis Augustas Jankaitis nugalėtojams per 14 minučių įmetė 4 taškus (2/3 dvit., 0/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 7 naudingumo balus.

Kitose rungtynėse taip pat pergalę iškovojo sėkmingai po krepšiu kovojusio Tautvydo Šležo atstovaujama San Sebastiano „Rebabet.es“, kuri namie 78:66 įveikė Burgoso „San Pablo Inmobiliaria“.

Šležas per 28 minutes pelnė 4 taškus (2/7 dvit.), sugriebė 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, prarado 4 kamuolius, išprovokavo pražangą, pats kartą pažeidė taisykles ir surinko 7 naudingumo balus.