Nuotr.: Twitter
Nuotr. Twitter

Pirmoje Ispanijos ACB lygos rungtynių dalyje tritaškių šou surengęs Deividas Dulkys antrai mačo pusei šovinių nepasiliko, o jo, Eimanto Bendžiaus bei Osvaldo Matulionio atstovaujama Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus Obradoiro“ (1-5) komanda patyrė dar vieną nesėkmę.

Lietuviškasis klubas svečiuose 74:79 (21:13, 14:14, 16:28, 23:24) buvo priverstas pripažinti „Real Betis“ (3-3) komandos pranašumą.

Dulkys per pirmuosius du kėlinius pataikė 5 tolimus metimus iš 9, pelnydamas 15 taškų. Visgi po pertraukos lietuvis savo šou nepratęsė ir susitikimą baigė pelnęs 19 taškų (0/1 dvit., 6/12 trit., 1/2 baud. met.).

Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

Kiti jo komandos draugai lietuviai pasirodė gerokai kukliau. Bendžius rungtyniavo 25 minutes ir per jas pelnė 4 taškus (1/3 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud. met.) bei atkovojo 6 kamuolius.

Matulionis per 11 minučių prametęs vieną tritaškį taškų nepelnė, tačiau sugriebė 3 kamuolius.

„Rio Natura Monbus Obradoiro“: Rosco Allenas 20, Deividas Dulkys 19, Pepe Pozas 12.

„Real Betis“: Bostjanas Nachbaras 16, Vojdanas Stojanovskis 15, Luka Žoričius 12.

Atrinkti (0) Visi (3)
Pirmai rungtynių pusei tik užteko jėgų Dulkiui.Antroje pusėje jau matyt pavargęs buvo.