Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Russell  Westbrook
PTS 33 | REB 12 | AS 16 | ST 1 | BS 1
Domantas Sabonis sužaidė prasčiausias rungtynes savo NBA karjeroje, tačiau Oklahomos „Thunder“ (3-0) komandai tai nesutrukdė.

Be pralaimėjimų žygiuojantys Billy Donovano auklėtiniai namuose 113:96 (30:24, 28:22, 19:25, 36:25) pranoko Los Andželo „Lakers“ (1-2) krepšininkus.

Starto penkete susitikimą vėl pradėjusio Sabonio laiką aikštelėje ribojo asmeninės pražangos. Puolėjas po du kartus prasižengė per pirmąsias pirmojo bei trečiojo kėlinių minutes.

Greitai 4 pražangas susirinkęs lietuvis ant parketo iš viso praleido vos 7 minutes, per kurias suspėjo pramesti dvitaškį, perimti kamuolį bei blokuoti D‘Angelo Russello metimą.

Iki mačo pabaigos likus 5 minutėms „Lakers“ atsilikinėjo tik 91:95, tačiau tuomet „Thunder“ surengė galingą spurtą 13:0 bei likus žaisti 2 minutes tapo nebepavejami – 108:91.

Į pergalę šeimininkus vedė antrąjį trigubą dublį paeiliui surinkęs Russellas Westbrookas. Šį kartą gerokai rečiau krepšį atakavęs įžaidėjas pelnė 33 taškus (6/15 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 12 kamuolių bei atliko 16 rezultatyvių perdavimų.

5 tritaškiai per rungtynes – Westbrooko karjeros rekordas. Praėjusiose rungtynėse su Fynikso „Suns“ įžaidėjas iš viso metė 44 metimus, o iš toli pataikė tik 2 kartus iš 10.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 33 (16 rez. perd., 12 atk. kam.), Enesas Kanteris 16, Stevenas Adamsas 14 (12 atk. kam.).

„Lakers“: Julius Randle‘as (9 atk. kam.) ir D‘Angelo Russellas po 20, Nickas Youngas 16, Jordanas Clarksonas 12.