Antrąją pergalę Europos jaunių (gim. 1989 m. ir vėliau) vaikinų čempionate iškovojo Lietuvos rinktinė. Lietuviai be didesnio vargo 86:68 (26:20, 21:18, 20:12, 19:18) nugalėjo bendraamžius iš Kroatijos.

Nuo mačo pradžios iniciatyvą į savo rankas perėmę Sigito Krukio ir Arvydo Gronskio auklėtiniai netruko įgyti dviženklę persvarą (13:2). Nors kėlinio pabaigoje Kroatijos krepšininkai priartėjo, antrajame ketvirtyje Lietuvos rinktinės žaidėjai susigrąžino saugų pranašumą.

Po ilgosios pertraukos Lietuvos rinktinė šovė į priekį, o 28-ąją susitikimo minutę po taiklaus Žygimanto Janavičiaus dvitaškio komandas skyrė jau 18 taškų (63:45).

Per ketvirtąjį kėlinį kroatams intrigos atkurti nebepavyko, o lietuviai išsaugoję solidų pranašumą iškovojo įtikinamą pergalę.

Lietuva: Žygimantas Janavičius 18 (34 min., 6/15 dvitaškių, 4 rez. perd.), Donatas Motiejūnas 17 (6/13 dvitaškių), Mindaugas Kuzminskas 10, Šarūnas Vasiliauskas 10.

Kroatija: Filipas Kruslinas 24, Mario Delas 11, Karlo Vragovičius 8.

Lietuviai, laimėję abi žaistas rungtynes, užima pirmąją D grupės vietą. Kitose šios dienos rungtynėse Vokietijos jaunių rinktinė 79:53 sutriuškino slovėnus.