Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Chris  Paul
PTS 24 | REB 5 | AS 8 | ST 2
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nesudėtingą pergalę iškovojo kol kas neklumpanti Los Andželo „Clippers“ (3-0) ekipa.

Doco Riverso auklėtiniai namuose 116:98 (24:24, 24:12, 34:34, 34:28) pranoko be pergalių liekančius Fynikso „Suns“ (0-4) krepšininkus.

Antrajame kėlinyje svečiai iš Fynikso dar pirmavo 33:30, tačiau tuomet Chriso Paulo, Blake'o Griffino ir DeAndre Jordano vedami šeimininkai surengė spurtą 18:2 bei išsiveržė į priekį 48:36.

Po ilgosios pertraukos Earlo Watsono auklėtiniai prisivijo varžovus 55:56, tačiau trečiąjį kėlinį baigę spurtu 11:3 „Clippers“ vėl atitrūko 78:64.

Paskutiniajame kėlinyje Los Andželo ekipa iniciatyvos iš savo rankų jau nebepaleido ir toliau didindama pranašumą užtikrintai žygiavo link pergalės.

Pralaimėtojai šiame mače vertėsi be traumą patyrusio Devino Bookerio.

„Clippers“: Chrisas Paulas 24, Blake‘as Griffinas 21 (11 atk. kam.), DeAndre Jordanas 19 (11 atk. kam.).

„Suns“: Brandonas Knightas 18, T.J. Warrenas 15, Alexas Lenas 13, Ericas Bledsoe 12 (8 atk. kam.).