Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Nesėkme pirmąjį FIBA Europos taurės varžybų ratą baigė „Šiaulių“ (0-3) klubo krepšininkai. Vaido Pauliukėno auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 90:108 (20:24, 23:24, 20:35, 27:25) turėjo pripažinti svečių iš Čekijos – Pardubicės BK JIP (2-1) žaidėjų pranašumą.

Šiauliečiai prieš varžovus laikėsi pirmuosius du kėlinius, po kurių jų deficitas siekė tik penkis taškus – 48:43.

Visgi tada po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai nesugebėjo sustabdyti Dominezo Burnetto, per trečiąjį ketvirtį surinkusio 15 taškų.

Jo vedama Pardubicės ekipa kėlinį laimėjo beveik dvigubai 35:20 ir prieš paskutines 10 susitikimo minučių susikrovė triuškinamą pranašumą – 83:63.

Ketvirtajame ketvirtyje čekai nebesižvalgė atgal, sėkmingai kontroliavo susitikimą eigą ir rungtynes Šiauliuose baigė pergale 108:90.

„Šiaulių“ gretose puikias rungtynes sužaidė Martynas Echodas. Puolėjas per 36 minutes pelnė 24 taškus (10/16 dvitaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų.

Tuo metu varžovų lyderis Burnettas iš viso pelnė 31 tašką (6/7 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 7/10 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo bei surinko 32 naudingumo balus.

„Šiauliai“ FIBA Europos taurės turnyro J grupėje lieka vienintele komanda dar neiškovojusi nė vienos pergalės.

„Šiauliai“: Martynas Echodas 24 (11 atk. kam.), Darius Gvezdauskas 14 (5/13 metimai), Davidas Pattersonas 12, Maurice'as Bowmanas 12, Allenas Westas 10.

BK JIP: Dominezas Burnettas 31, Lambas Autrey 20, Josephas Wallas 15, Davidas Skrancas 11, Viktoras Pulpanas 10.

2016-11-02 03:43
gera
Didziausias laimejimas yra tai, kad Echodas gaus patirties normaliai. Jeigu sugeba ir per situos antrarusius lipdyt po 20 tasku, tai gales ir kitais metais kazkurioj LKL'o komandoj isitvirtint
2016-11-01 21:12
Tas echodas vps gynyboi kausas didziausias su pattersonu abu lochai... reikia auksto gynybinio centro nors stobetu rankas iskeles vis nebuti priesininkam laisvas kelias iki krepsio.
2016-11-01 20:57