Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Mindaugas Kuzminskas antras rungtynes iš eilės nepakilo nuo suolelio, o jo atstovaujama Niujorko „Knicks“ (1-2) patyrė antrą nesėkmę NBA pirmenybėse. Lietuvio ekipa išvykoje 89:102 (29:32, 26:32, 24:22, 10:16) nusileido trečią kartą iš eilės laimėjusiai Detroito „Pistons“ (3-1) komandai.

Per pirmą rungtynių pusę surinkę 55 taškus (ir praleidę 64), „Knicks“ krepšininkai įstrigo puolime antroje mačo dalyje. Ypatingai prastai Niujorko ekipa pabaigė mačą.

Po Derricko Rose'o dvitaškio ketvirto kėlinio viduryje „Knicks“ priartėjo iki 89:94, tačiau tada per likusias 5 minutes ir 40 sekundžių nepelnė nė taško.

Tobias  Harris
PTS 25 | REB 10 | AS 3 | BS 1
„Pistons“ krepšininkas Marcusas Morrisas tada realizavo baudas, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as pataikė tritaškį, po kurio skirtumas tarp komandų išaugo iki 10 taškų, o po Tobiaso Harriso dvitaškio su pražanga viskas tapo aišku.

„Šį vakarą mums tiesiog nekrito, – komentavo „Knicks“ įžaidėjas Derrickas Rose'as. – Kai nekrenta metimai, reikia dar labiau remtis savo gynyba. Turime žaisti taip, kad, jeigu nepataikome, varžovams sukuriame dar sudėtingesnes sąlygas pelnyti taškus. Bandome sukurti tokią kultūrą.“

„Pistons“ ypatingai pranoko „Knicks“ krepšininkus baudos aikštelėje, kur pelnė 50 taškų, lyginant su 32 Niujorko krepšininkų taškais. „Knicks“ starto penketo narys Joakimas Noah pelnė vos 2 taškus, tačiau atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 11 kamuolių.

Anot „Knicks“ stratego Jeffo Hornaceko, jo komanda nėra tinkamo fizinio pasirengimo.

„Nesame taip pasirengę fiziškai, kad galėtume aukštu tempu pulti ir gintis visas 48 minutes. Atrodė, kad rungtynių pabaigoje kiek pavargome ir tai paveikė mūsų metimų taiklumą“, – aiškino Hornacekas.

Kuzminskas buvo vienintelis aikštėje nepasirodęs „Knicks“ krepšininkas. Tokia situacija pykdo klubo sirgalius.

„Pistons“, pralaimėjusi sezono atidarymo rungtynes Toronto „Raptors“ klubui, po to iškovojo tris pergales dviženkliais skirtumais.

„Pistons“: Tobiasas Harrisas 25 (10 atk. kam.), Marcusas Morrisas 22, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 19, Ishas Smithas 10 (8 rez. perd.).

„Knicks“: Carmelo Anthony 24, Derrickas Rose'as 19, Kristapas Porzingis 18 (6 atk. kam.), Brandonas Jenningsas 12.