Jonui Vainauskui Eurovizijos dainininkų nereikia

2005-05-29 12:37
Rokas Buračas, "Sportas"

Pasibaigęs sezonas Vilniaus "Lietuvos ryto" ekipai neabejotinai buvo sėkmingiausias per klubo istoriją. Nepaisant to, kad komandai nepavyko laimėti visko, šie metai aukso raidėmis bus įrašyti į Lietuvos krepšinio metraštį. Vis dėlto "Lietuvos ryto" klubo generalinis direktorius Jonas Vainauskas "Sportui" duotame išskirtiniame interviu sutinka su tuo, jog kiti metai bus svarbiausi per

Jonas Vainauskas
ekipos istoriją, ir žada padaryti viską, kad "Lietuvos rytas" tarp elitinių Senojo žemyno klubų užsibūtų ilgėliau negu metus.

Dėl vieno titulo paaukotas kitas

– Ar esate patenkintas pasibaigusiu sezonu?
– Metai buvo geriausi klubo istorijoje. Kai prieš aštuonerius metus įkūrėme "Lietuvos ryto" klubą, apie tokius pasiekimus tik svajojome, tada tai atrodė neįtikėtina. Visada turėjome tikslą į Vilnių parvežti tarptautinių varžybų taurę.

Jį pavyko pasiekti, sunkiausiu keliu prasimušėme į Eurolygą, todėl sezoną laikau labai sėkmingu, esu juo patenkintas. Kartais tenka daug dirbti, bet per visą karjerą Europos taurės iškovoti nepavyksta.

– Ko komandai pritrūko, kad metai būtų ypač sėkmingi?
– Pergalių atžvilgiu metai negalėjo būti ypač sėkmingi. Optimalią sportinę formą išlaikėme nuo sausio iki balandžio mėnesio. Šis sezonas yra išskirtinis, nes vasarį neįkritome į duobę, kaip atsitikdavo beveik kiekvienais metais.

Per dvi savaites ruošdamiesi ULEB taurės finalui išeikvojome visas fizines ir emocines jėgas, todėl LKL finalo serijai pasirengti taip, kaip dera, nebeturėjome galimybių. Kad sezonas būtų tikrai sėkmingas, reikėjo laimėti keletą rungtynių "Siemens" arenoje ir taip atsisveikinti su savo sirgaliais.

– Ar galima sakyti, kad dėl ULEB taurės finalo buvo paaukoti likę du čempionatai?
- Galbūt buvo paaukotas Baltijos krepšinio lygos (BBL) finalas. LKL finale mes tikrai nebeturėjome jokių jėgų.

Labai norėjome metus baigti laimėjimu savo žiūrovų akivaizdoje. Sezoną "Siemens" arenoje pradėjome pergale žaisdami su "Žalgiriu", todėl norėjome jį taip ir pabaigti. Jau po antrųjų, trečiųjų serijos rungtynių, nors motyvacijos bei kovingumo lyg ir netrūko, matėme, kad šios serijos laimėti mums nelemta.

Djurovičiaus taktika – varžovams kaip ant delno

Vladė Djurovičius neužsibuvo Novi Sado komandoje
Nuotr. basketnews.lt
– Prieš atkrintamąsias ULEB taurės varžybas nusprendėte pakeisti trenerį. Ar nebijojote taip rizikuoti?
- Nebijau tokių drąsių sprendimų. Jis buvo labai rizikingas, labai. Yra ypač sunku sezono viduryje pakeisti laiminčios komandos vyriausiąjį trenerį, bet matėme, kad tos pergalės greitai baigsis.

Varžovai jau buvo mus perkandę, ir Fredericko House'o, kuriuo buvo remiamas visas Djurovičiaus puolimas, trauma mums būtų kainavusi labai skaudžiai. Tai buvo drąsus sprendimas, jis pasiteisino, todėl mes turime taurę. Aš labai abejoju, ar būtume nužingsniavę taip toli, jei nebūtume padarę šio sprendimo.

– Ar Tomo Mahoričius sulaukė kokių nors priekaištų pasibaigus sezonui?
– Ne, bet LKL finalinė serija jam turėtų būti rimtas perspėjimas. "Žalgiris" finalams pasiruošė daug geriau, tačiau jis tam turėjo tris mėnesius. Per LKL finalinę seriją mes atrodėme tokie pat išsekę, kaip jie per Eurolygos TOP–16 etapą. Tai yra normalu kiekvienai komandai, nes visada būna duobių, o stabilios fizinės formos neįmanoma išlaikyti visą sezoną.

Tomo Mahorič
Nuotr. BasketNews.lt archyvo
Bet treneris, be jokios abejonės, galėjo padaryti tam tikrų sprendimų. Galbūt galėjo pabandyti komandą fiziškai parengti kitu būdu, galbūt leisti krepšininkams atsipūsti arba išvažiuoti į stovyklą. Daug dalykų dar buvo galima padaryti, tačiau ar jie būtų buvę teisingi – didelis klausimas.

Vis dėlto manau, kad T.Mahoričiaus susipažinimas su Lietuvos krepšiniu ir LKL finalo serija jam buvo gera pamoka. Tikimės, kad kitą sezoną jis padarys tuos sprendimus, kurių mes iš jo laukiame.

Ar nesigailite, kad komandoje neliko Andriaus Giedraičio?
Ne, nesigailiu. Visi gydytojai, kurie praėjusį sezoną tyrė jo būklę, vieningai pareiškė, kad A.Giedraičiui profesionaliai sportuoti yra pavojinga, tai gali turėti pačių rimčiausių pasekmių.

Jeigu Andrius nusprendė sportuoti ir jam sekasi, aš už jį džiaugiuosi. Ar tai neatsilieps jo sveikatai, ar tai nesibaigs tragiškai, negaliu pasakyti. Prieš nuspręsdami išklausėme daugelio gydytojų nuomonę. Visi jie teigė, kad turint šią problemą A.Giedraičiui sportuoti pavojinga.

J.Vainauską ypač džiugina T.Delininkaičio progresas

Kurie žaidėjai pateisino jūsų lūkesčius?
Esu patenkintas beveik visų legionierių žaidimu. House'as, mano nuomone, yra vienas sunkiausiai dirbančių amerikiečių Europoje. Galbūt jis nėra pats talentingiausias krepšininkas, tačiau yra puikus žmogus. Kiek jį stebėjau nuo pirmos dienos, Frederickas labai sunkiai dirba per treniruotes ir visą save atiduoda krepšiniui.

Hariui Mujezinovičiui žaisti taip, kaip jis gali, sutrukdė trauma arba nelabai sėkminga operacija. Galbūt žaidėjas per anksti pradėjo reabilitaciją. Haris visą sezoną žaidė sukandęs dantis ir ilgai kentėjo. Pasibaigus ULEB finalo rungtynėms jis paprašė, kad nuvežtume į ligoninę. Tada buvo atlikta pakartotinė operacija, po kurios jis sparčiai atgauna jėgas. Manau, kad kitą sezoną mes pamatysime jau kitą Harį.

Robertas Štelmaheris
Nuotr. basketnews.lt
Robertas Štelmaheris buvo puikus mūsų komandos "generolas". Jis nuostabiai valdė ekipą ir aikštelėje teisingai apsispręsdavo dėl tolesnių veiksmų tada, kai komandai to labiausiai reikėjo. Tačiau latviui šis sezonas buvo labai ilgas. Nuo praėjusių metų birželio pirmos dienos Latvijos rinktinė ruošėsi atrankinėms varžyboms į Europos čempionatą. Vėliau jis grįžo į mūsų klubą, patyrė traumą, nežaidė kelis mėnesius. Pasveikęs Robertas žaidė tikrai pasiaukojamai, bet jau per finalo seriją matėme, kad jo veidas yra ne tas. Jis atidavė visą save, ir jėgų nebeliko. Todėl jam dabar reikia gero poilsio, o mes turime apsvarstyti, ar jis pasiruošęs dar vienam tokiam ilgam sezonui, ar Štelmaheriui reikėtų atsisakyti nacionalinės rinktinės.

Ypač džiaugiuosi Tomo Delininkaičio progresu. Praėjusiais metais jis dažniausiai sėdėdavo ant suolo, tačiau šiemet, kai treneriai parodė, jog tiki juo, Tomas atsiskleidė. Esu patenkintas, kad treneriai jam atrado tinkamą poziciją. Vis dėlto jis yra atakuojantis gynėjas, o ne įžaidėjas. Per ULEB taurės varžybas jis buvo vienas svarbiausių klubo žaidėjų.

Taip pat man labai keista, kai pažangą padaro trisdešimtmetis žaidėjas. Manau, kad šis sezonas buvo geriausias Andriaus Šležo karjeroje. Jis vienintelis komandoje žaidžia nuo pat jos įkūrimo.

Šis sezonas visiems daugiau davė negu atėmė.

Suburs dublerių komandą

Saulius Kuzminskas
Nuotr. basketnews.lt
– Ar nesate nusivylęs Sauliaus Kuzminsko žaidimu? Atrodo, kad jis nebeprogresuoja.
– Jis turi charakterį ir visas galimybes tobulėti. Manau, kad Saulius galėjo ir turėjo atsiskleisti daug anksčiau, bet jam tik 22 metai, todėl tą galimybę jis turės ir kitais metais. Šis sezonas jam ir Povilui Čiukinui, kuris yra dar jaunesnis, nebuvo sėkmingas, bet ateityje abu šie krepšininkai turės įtaką Europos krepšiniui.

– Ar jie liks komandoje kitą sezoną? Kas bus daroma su likusiais "Lietuvos rytui" priklausančiais jaunaisiais krepšininkais (A.Jomantu, S.Babrausku, M.Lukauskiu)?
– Dabar turime kertinį komandos penketą: Delininkaitį, Šležą, Štelmaherį, Mujezinovičių ir House'ą. Šie penki žaidėjai dėl savo vietos komandoje yra garantuoti. Jie savo darbu, rezultatais įrodė, kad yra verti žaisti Eurolygoje.

Vietos dvyliktuke sieks penki jūsų paminėti žaidėjai. Visi jie turi geras galimybes įrodyti, kad yra verti vietos komandoje. Jeigu to padaryti nepavyks, padarysime viską, kad surastume jiems kuo geriausius klubus, kur dirba geri treneriai, skirsiantys jiems daug laiko. Galbūt patobulėję po metų krepšininkai galės padėti mums.

– Gal ruošiatės įkurti dublerių komandą?
– Taip, tai yra kitas žingsnis, kurį turime žengti. Jeigu daug mokame kviesdami trenerius iš užsienio, kurie su pagrindine ekipa dirba tik po keletą valandų per dieną, tai manau, kad persikrausčius į naują areną reikėtų užsiimti jaunimo programa ir sukurti dar keletą jaunimo grupių.

Galbūt rinksime vaikus iš mažiau pasiturinčių šeimų ir apmokėsime jiems treniruotes, kad jie galėtų sportuoti. Be abejo, pagrindinės komandos treneriai turėtų skirti daugiau dėmesio antrai arba trečiai komandai.

– Ar nesvarstėte galimybės jaunus, mažai laiko aikštelėje praleidžiančius, krepšininkus paskolinti kuriai nors Lietuvos ekipai?
– Norėjome tą padaryti ir būtume džiugiai padėję "Šiauliams", jeigu ULEB vadovybė nebūtų pasielgusi taip kiauliškai ir nebūtų atėmusi iš jų vietos. Aišku, šiauliečiams pasistengsime padėti, jeigu jie žais ir FIBA-Europe lygoje. Taip padarysime bet kuriai ekipai, kuri atstovaus Lietuvai tarptautiniame turnyre.

T.Nesby ruošiasi Eurovizijai, o ne Eurolygai

Robertas Javtokas
Nuotr. basketnews.lt
– Kitą sezoną žaisite Eurolygoje. Kurias žaidėjų pozicijas labiausiai norite sustiprinti?
– Mums tikrai reikia sustiprinti priekinę liniją. Tai visada buvo komandos Achilo kulnas. Vidurio puolėjo pozicija priklauso nuo Roberto Javtoko sprendimo. Jeigu jis nuspręs vykti į NBA, esame paruošę atsarginius variantus. Be abejonės, dar ieškosime sunkaus krašto puolėjo. Šiuo metu deramės su dviem lietuviais, keliais užsieniečiais. Derybos yra rimtos, o kalbama apie paskutines kontrakto detales.

– Kaip pats R.Javtokas vertina savo galimybes žaisti NBA?
– Jis sutiktų NBA netgi sėdėti ant suoliuko. Nemanau, kad tai yra teisingas sprendimas. Vis dėlto jis žaistų Eurolygoje beveik po 40 minučių ir galėtų dar kartą visiems įrodyti, kad  yra vienas iš penkių geriausių Europos "centrų". Man atrodo, tai yra pakankamai didelis iššūkis.

Robertas dar pakankamai jaunas, todėl NBA durys jam galės atsidaryti bet kuriais metais. Bet tai yra jo sena svajonė, todėl mums belieka su ja susitaikyti ir laukti jo sprendimo. Dabar bandome gauti atsakymą iš San Antonijaus, ar Robertas ten bus reikalingas kitą sezoną. Jeigu ne – laukiame jo teigiamo atsakymo, kad jis sugrįš į "Lietuvos rytą". Taip pat ieškome gynėjo.

Tyrone Nesby
Nuotr. basketnews.lt
– Buvo paskelbta, kad deratės su R.Javtoku ir S.Jasaičiu, tačiau niekur nefigūruoja Tyrone'o Nesby pavardė.
– Taip, buvo atvykęs jo agentas, ir mes su juo kalbėjome apie daugelį krepšininkų. Mums reikia žaidėjų, kurie ruoštųsi Eurolygai, o ne Eurovizijai.

– Ar T.Nesby muzikavimas trukdė komandai?
– Manau, kad tai trukdė jam pačiam. Per LKL finalo serijos susitikimus matėme, kas atsitinka, jeigu krepšininko mintys yra įrašų studijoje, o ne aikštelėje.

Žaidimas Eurolygoje klubui duos papildomų pajamų

– Kiek padidės komandos biudžetas?
– Kadangi Lietuvos rinkoje yra tik tiek pinigų ir visos pagrindinės kompanijos turi ribotus biudžetus, manau, kad "Lietuvos ryto" biudžetas geriausiu atveju gali padidėti iki 3 milijonų eurų. Dabar jis yra 2,2 milijono eurų. Tai būtų maksimalus biudžetas, kokį mes galėtume turėti Lietuvoje be Vyriausybės paramos.

– Ar tikitės ją gauti?
– Ne. Mes norime remtis privačiu kapitalu, tą ir darėme per visą klubo istoriją. Indėlį tikrai padidins "Lietuvos ryto" dienraštis, šiek tiek daugiau paramos gausime iš "Švyturio" bendrovės, manau, kad po 10 procentų prie sutarties pridės ir kiti mums ištikimi rėmėjai. Be abejonės, mes turėsime didesnį biudžetą, tačiau kiek didesnį – sunku pasakyti.

– Kiek galėtų padidėti komandos pajamos dėl to, kad ji rungtyniaus Eurolygoje?
- Pajamos už transliacijų teises tikrai turėtų padidėti, kadangi ULEB taurės varžybų transliacijų teises televizijos norėjo gauti veltui arba pusvelčiui. Tokia buvo rinkos tendencija. Aišku, Eurolygos transliacijų kaina yra gerokai didesnė. Tai tikrai mums padės.

Iš bilietų labai didelio pelno neturime, nes nueiti į varžybas kainuoja nelabai brangiai. Europoje tokių kainų, kad pigiausias bilietas kainuotų 3, o brangiausias 12 eurų, beveik nėra. Viskas yra daroma dėl žmonių, kad jie galėtų ateiti į "Siemens" areną ir būti kartu su komanda. Kitą sezoną bilietai, be abejo, šiek tiek pabrangs.

Sezono atidarymo mačo varžovas – staigmena gerbėjams

– Kaip bus rengiamasi debiutui Eurolygoje?
– Sunkiai. Turėsime rimtų stovyklų. Galbūt pirmą kartą treniruotis išvažiuosime į kalnus, žaisime su pačiais pajėgiausiais varžovais. Dabar tai padaryti tapo kur kas paprasčiau. Po šios pergalės tapome žinoma komanda Europoje, todėl daugelis Ispanijos ir Italijos komandų mielai mus kviečia į turnyrus. Manome, kad žaisime 15-20 aukšto lygio rungtynių.

– Gal paminėsite klubų, su kuriais ketinate žaisti, pavadinimus?
– Kol kas dar anksti apie tai kalbėti, kadangi pasiūlymai yra ganėtinai preliminarūs ir jų grafikai turi sutapti su mūsų pasirengimo sezonui kalendoriumi. Kaip pavyzdį galiu pateikti Madrido "Real" ekipą. Jei pateikia pasiūlymą žaisti draugiškas rungtynes kažkurią dieną ir jeigu mes nesugebame prie jų prisitaikyti, tą galimybę prarandame.

Vis dėlto sužaisime su daug rimtų priešininkų, o sezono atidarymo mačui savo gerbėjams galbūt pateiksime labai didelę staigmeną. Šiuo metu deramasi, bet klubo pavadinimo negaliu atskleisti.

– Galbūt tai NBA komanda?
– Ne. Bet tai gali būti labai rimta komanda iš Europos.

Minimalus "Lietuvos ryto" tikslas – TOP-16 varžybos

"Lietuvos rytas" - ULEB taurės laimėtojai
Nuotr. BasketNews.lt
– Ar sutinkate, kad kitas sezonas bus svarbiausias klubo istorijoje?
– Įtvirtinant savo vardą Europoje – taip. Laimėdami ULEB taurę mes žengėme pirmą labai svarbų žingsnį. Pirma Eurolygos sezono dalis, kol žaidėjai apsipras su visiškai nauju grafiku, kito lygio priešininkais, skirtingu teisėjavimu, mums bus be galo sunki. Pirmos penkerios rungtynės mums bus beprotiškai sunkios. Jeigu sektųsi sezono pradžioje, jis visas būtų tikrai sėkmingas.

– Kokie tikslai keliami komandai?
– Kol kas apie tai dar anksti kalbėti, nes turime tik penkis tikrus Eurolygos žaidėjus. Kai turėsime bent aštuonis ar devynis, tada bus galima kalbėti. Bet jau dabar galiu pasakyti, kad minimalus ekipai keliamas tikslas bus patekti tarp 16 stipriausių Eurolygos komandų. Mes tikrai nežaisime Eurolygoje vien tam, kad dalyvautume, ir TOP-16 yra pirmas tikslas, kurį keliame komandai.

Kai matysime, kokie geri ar kokie vidutiniai mes esame, tada galėsime nuspręsti, ar kelti kartelę aukščiau, ar ji pakils savaime. Be abejo, komandai kelsime tikslą laimėti BBL ir LKL pirmenybes. Jau atėjo laikas tą padaryti – per ilgai esame užleidę pozicijas.

Vilnius turi idealias sąlygas rengti Eurolygos varžybas

– Eurolygos vadovas Jordi Bertomeu pareiškė, kad 2006-2007 metų sezoną Lietuvai Eurolygoje bus skirta viena vieta. Ar yra galimybė matyti ten "Lietuvos rytą" ilgiau?
– Dėl tos vienos vietos savo darbu, sportiniais rezultatais, vadybiniais sugebėjimais rengiamės kovoti. Tikimės ir sirgalių domėjimosi – kad kiekvieną kartą "Siemens" arenoje būtų 11 500 žiūrovų, kad Europa pamatytų, jog mes gyvename krepšiniu, kad Vilnius yra krepšinio miestas. Organizacine prasme padarysime viską, kad nekiltų abejonių, jog mes priklausome Europos elitui. Stengsimės įrodyti esą verti gauti tą vietą, jeigu jos negalėsime išsikovoti sportiniu principu.

Nuotr. basketnews.lt
Turime puikias sąlygas žaisti aukščiausio lygio krepšinį ir priimti geriausias Europos komandas: gera ekipa, turinti puikius rezultatus ir stabilų biudžetą, gerbėjų visada pripildyta "Siemens" arena, Vilniaus miestas su daugybe aukščiausios klasės viešbučių.

Iš tikrųjų tai maloni vieta žaisti. Manau, kad tokias sąlygas, kokias turime Vilniuje, gali pasiūlyti tik penki pagrindiniai Eurolygos klubai, todėl būtų labai gaila, jeigu "Lietuvos rytui" dėl kokių nors politinių ar finansinių interesų būtų užkirstas kelias žaisti ten, kur, mūsų nuomone, yra komandos vieta.

Kaip minėjo Eurolygos vadovas Jordi Bertomeu, tai tampa pakankamai uždara, komercine struktūra. Ten vyrauja užkulisiniai susitikimai – reikia važinėti, kalbėti, dirbti.

Šiuo metu nesame favoritai, kad gautume tą kvietimą, tačiau per pirmuosius mėnesius Eurolygoje pasistengsime pakilti į tą poziciją.

Labai gaila, jeigu viskas yra nutarta iš anksto, nes investuota labai daug privačių pinigų, ir Eurolygoje žais ne tos komandos, kurios tuo metu yra stipriausios savo šalyse ar Europos turnyruose.

– Gal apie tai jau kalbėjotės su Eurolygos vadovu?
– Buvo ir bus apie tai kalbama. Kol kas svarbiausias tikslas yra per visas rungtynes, per kiekvieną Eurolygos asamblėją kalbėti, įrodinėti, kad mes turime savų privalumų, ir siekti tos vietos. Tai nėra taip paprasta, bet esame pakankamai rimti konkurentai.

– Jei vis dėlto nepasisektų, ar nebūtų gaila darbo, rėmėjų lėšų, kurios buvo įdėtos per aštuonerius metus? Ar ne per didelė vieno sezono kaina?
– Jeigu bus stengiamasi dėl vieno sezono, padarysime absoliučiai viską, kad jis būtų įsimintinas. Mes tai padarysime bet kuriuo atveju. Tą matys visa Europa, o dėl savo vietos kovosime.

Pripažino savo klaidas

– Kaip reaguojate į kritiką?
– Į pagrįstą kritiką reaguoju labai teigiamai. Esu dėkingas už kiekvieną įdomią ir prasmingą nuomonę. Aišku, į asmeniškumus ir į niekuo nepagrįstus  teiginius  nekreipiu dėmesio.

Dickey Simkins
– Ką jums davė paskutiniai metai, praleisti vadovaujant "Lietuvos ryto" ekipai?
– Praėję metai buvo gana sudėtingi. Buvo padarytos kelios klaidos sezono pradžioje. Labai daug kas susiklostė mūsų nenaudai: ir A.Giedraičio liga, ir nesėkmingas pirkinys (Dickey Simpkinsas), į kurį mes investavome labai daug pinigų, ir greitas išsiskyrimas su treneriu Kazlausku, ir pralaimėjimas ketvirtfinalyje Jeruzalės "Hapoel" ekipai. Tai yra didžiulės gyvenimo pamokos, tačiau be jų tikrai nebūtų šios Europos taurės.

– Ar galėtume sakyti, kad jos pasiteisino?
– Reikėjo kažkaip suklysti, kad galėtume savyje iš naujo atrasti jėgų, viską permąstyti. Visą laiką tą patį sakau ir krepšininkams. Pirmiausia reikia žiūrėti į save ir pagalvoti, ką  pats padarei ne taip. Manau, kad labai pasimokiau. Tai, kad mes į Vilnių parvežėme ULEB taurę, puikiai atsako į šį klausimą.

LKL vicečempiono ženklelis – netinkamas darbo įvertinimas

– Per LKL sezono uždarymo šventę antrosios vietos laimėtojui skirtą LKL ženklelį padovanojote vienam klubo darbuotojų. Ar jis jums nieko nereiškia?
– Taip, padovanojau, kadangi aš jau turiu kelis tokius ženkliukus iš ankstesnių sezonų. Ta dovana vienam iš klubo darbuotojų nebuvo susijusi su mano nusivylimu kai kuriais lygos dalykais. Manau, kad darbuotojas to ženklelio nusipelnė.

"Lietuvos rytas" - 12-ojo LKL sezono vicečempionai
Nuotr. basketnews.lt
Taip pat esu nemaloniai nustebintas, kad lyga nesugeba padaryti medalių. Manau, kad kitais metais viskas kardinaliai pasikeis. Nėra teisinga, kad už metų darbą gauni vieno lito dydžio ženklelį. Tai nėra pakankamas darbo įvertinimas, kai Baltijos krepšinio lygoje visi klubai gavo medalius. Be abejo, jie turi simbolinę reikšmę, jis pažymi mūsų antrą vieta LKL čempionate.

– Čempionų žiedo turbūt neatiduotumėte?
– Kodėl ne? Manau, kad mielai atiduočiau ir žiedą. Yra pergalė, prisiminimai, kuriuos tu nešioji širdyje, mintyse. Visi kiti dalykai yra simboliniai, jie turi daug mažesnę reikšmę.

– Ar LKL čempionų žiedai yra tinkamas įvertinimas?
– Manau, kad žiedai yra tinkamas įvertinimas, o ženkliukai – ne. Juolab kad antrosios ir trečiosios vietos laimėtojams jie yra identiški. Nėra sunku pagaminti medalius, padaryti jų daugiau, kad  gautų visi, kurie prisidėjo prie klubo darbo: keli rėmėjai, sunkiai dirbantys komandos darbuotojai. Visų mūsų darbas yra vienodai svarbus ir jis vertas tam tikrų apdovanojimų. Juos galėtų gauti ne tik 12 krepšininkų ir 2 treneriai.


Rodyti komentarus
1 2 3 4  »
2005-06-05 13:43
packmenai patarciau tau p0akeist i nika zalupakmenas:DDD matosi jog tu is kauno ir cia tik apwarai ryta...nors jau senai zinom del ko tas 4-0,siais metais pazesim..
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2005-06-05 13:14
nu as ysivaizduoju hausa ir nesby aikstej 1 metu. paskutine nesamone.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2005-06-05 11:49
tu tikrai james_s durnas,kai pasakai ka nors ant zalgirio tai iskart ne tai kad pateisint sawo komanda o aiskint nesamones tu daune paskaityk ten stelmaherio jis tiesa pasake apie ta sireika jei ne baerd o tuo labiau sireika butumete nugaleje ta maccabi o tu tai nesusitaikai su tuo wistiek gi prakisot ir ne ka ce aiskint tik zalgrybiui tokie ablomai buina:DDDDDD
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2005-06-05 10:09
durnas tu james_s wisi tokie tie zalgirio fanai
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2005-06-04 23:00
Stelmahers> ir psichuskej interneta ivede?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2005-06-04 22:40
Javtokas yra vienas is 5 geriausiu centru europoje? Jonelis tikriausiai visai nuo proto nusoko. Europoje yra ir stipresniu komandu uz tas, kurios zaide ULEB taureje, jose ne vien gynejai, bet ir centrai zaidzia.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2005-06-04 20:45
beje idomu kaip jis spes sukomplektuot komanda per 10 dienu ruosiantis eurolygai kai wisi geriausi centrai ir krastai jau isperkami.........:((( wienintelis stelmaheris rulezzz
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2005-06-04 20:42
gal kaip sf per letas o ne pf normaliai jis laksto...ir iswis paziuresim koki juodaodi jis isigys jei isigys...lrytui be jo sakes...jis su hausu susizaistu bent...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2005-06-04 20:38
tai tada kaip jis nba zaide???ka irgi ant fuxu mete ane?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2005-06-04 18:39
lewisai, nzn.. nei verkt nei juoktis paskaicius tavo komentarus. Kad nelieka NESBY cia geriausia kas galejo nutikti rytui, nes nesby nu ash nzn jis tiesiog fuxas kazhkoks. tie tawo tritaskiai kuriuos jis newa pataiko (taiklumas lkl 23procentai cia berdas geriau mete) yra apgailetinas, ash sutinku kad su pamesa jis sumete, bet irgi - gale pats wiska sushiko ir nelaimejo valencijoje, poto nesbio gynyba - nulis, jis nei SF nei PF, nes SF su 111kg - per sunkus, o PF - per letas,. tokiam ne vieta krepsinyje, jis ne krepsininkas o reperis.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2005-06-04 09:45
BET MES NEPASIRUOSIM EUROLYGAI,JIS TAI METO PAZEK KAIP TOLIAU NEI TROICO NZN KAS DAR TAIP METE ULEB AR EUROLYGOJ ,WARZOWAI NET NESITIKI NIEKAD TO IS JO ,PAZIUREK KAIP JIS PERIMA KAMUOLIUS GERAI...OK JIS GAL ANT GALO IR APTIONGEJO,BET WISA KOMANDA TEN JAU BUWO APTINGUS,KA CIA JI KALTINK KAI WISI PRASTAI ZAIDE TAI WISAS BACKAS ANT JO!!!wisi pries zalgiri suda male,,,ir nereikia jo kaltint
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2005-06-03 23:03
Rashard_Lewis: o tai kokia ta maza suma, uz kuria nesbi nusipirko? Jeigu manai, kad nesbiui pinigai nereikalingi, tai jis zaidzia uz dyka..? :) Nifiga... vainauskas yra protingas zmogus, nes bet koks durnius ten neitu.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2005-06-02 12:33
NEPYK WAINAUSKAI BET TU DURNAS,NEZINAU AR RASI GERESNI ZAIDEJA UZ TOKIA SUMA KAIP NESBY JIS PASISTENGS EUROLYGOJ PARODYS O DABAR PRISIPIRKSI LENKU WISOKIU TA IGNERSKY RODOS IR KAS IS JO?PASIIMK NESBY NES GERESNIU JAU NERASI..
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2005-06-02 12:30
Ai vainauskas prisipirks pigiu zaideju ir bus tas pats kas su ciukinu ir kuzminsku,i rnieko werta komanda bus jei jau domisi tuo lenku nezinomu wisai tai as nzn tada kas per komanda bus...geriau wiena gera negu du nezinomus ,as nesuwokiu ka jis ten daar daro ......
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2005-06-02 11:38
Nors ir esu ryto fanas bet dabar as tau pritariu:DDDDDDDDDDDDDDDD
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2005-06-02 11:29
nu bet jonas tai bajeristas :DDD
ciukinas ir kuzminskas ateityje turės įtaką Europos krepšiniui. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2005-06-02 10:21
bambi sulyginai lkl finala ir top 16 lemiamas rungtynes...per kokius jis du mete jei ten leaisvai padare zingsni ir mete o ka pawarge buwot jei saket jog turejot jus iseit tai ko po pratesimo suda malet ypac beardas sawo kabliais ...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2005-06-02 10:18
Jo rodo ir spurs jau laimejo 101:96 4-1 gaila:( nes as uz sietle o sietlos skriaudikai i finala isejo:D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2005-06-01 23:55
ar rodo senakt nba per tv
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2005-06-01 23:46
jo jo ryto gynyba tai gelezine.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3 4  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 78

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas