Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Sakramento „Kings“ (2-3) komandos lyderis rungtynėse su Majamio „Heat“ (2-2) ekipa ketvirtąjį kėlinį pradėjo neturėdamas nė vienos pražangos, tačiau dar tame pačiame kėlinyje turėjo palikti aikštelę dėl užsidirbtų šešių asmeninių pražangų.

Be lyderio likusi „Kings“ pratęsime svečiuose 96:108 (26:28, 24:26, 17:19, 24:18, 5:17) nusileido Majamio „Heat“ komandai.

Goran  Dragic
PTS 25 | REB 8 | AS 8 | ST 2 | BS 2
Pratęsimą Majamio komandai ketvirtajame kėlinyje išplėšė Dionas Waitersas, kurio dvitaškis išlygino rezultatą (91:91). „Kings“ dar turėjo laiko savo atsakymui, tačiau Rudy Gay tolimas metimas skriejo pro šalį ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Jame „Kings“ klubas jau rungtyniavo be ketvirtajame kėlinyje iš aikštelės dėl pražangų limito išprašyto Cousinso. Be lyderio likusi Sakramento komanda per papildomą laiką neturėjo jokių šansų ir po 5:17 pralaimėtos papildomos atkarpos pripažino „Heat pranašumą.

„Nenoriu kalbėti apie teisėjų darbą, nes NBA atims mano pinigus“, – po mačo kalbėjo teisėjų darbu taip pat nepatenkintas „Heat“ centras Hassanas Whiteside'as.

Praėjusį sezoną Cousinsas praleido dvi rungtynes su „Heat“ dėl diskvalifikacijos, kadangi buvo surinkęs 16 techninių pražangų. Atrodo, kad aukštaūgis nepasimokė, nes per pastarąsias ketverias rungtynes jis savo sąskaitoje šį sezoną turi jau tris technines pražangas, įskaitant tą, kurią gavo šiose rungtynėse.

„Heat“: Goranas Dragičius 25 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Tyleris Johnsonas 22, Dionas Waitersas 20, Hassanas Whiteside'as 14 (11 atk. kam.), Luke'as Babbittas 10.

„Kings“: Rudy Gay (12 atk. kam.) ir DeMarcusas Cousinsas po 30, Arronas Afflalo 18.