Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Dario Šaričius sužaidė kol kas geriausias rungtynes NBA, tačiau jo atstovaujama Filadelfijos „76ers“ (0-3) ir toliau lieka be pergalių.

Filadelfijos komanda namų arenoje 101:103 (29:24, 28:19, 30:41, 14:19) nusileido pirmąją pergalę iškovojusiam Orlando „Magic“ (1-3) klubui.

Šaričius per 31 minutę pelnė 21 tašką (6/11 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Tai buvo rezultatyviausios krepšininko rungtynės. Prieš tai geriausią pelnytų taškų rezultatą jis buvo užfiksavęs mače su Majamio „Heat“ ekipa, kuomet pelnė 19 taškų.

Tiesa, sėkmingą Šaričiaus mačą sugadino kvaili komandos draugų sprendimai mačo pabaigoje. Lemiamomis ketvirtojo kėlinio akimirkomis, kuomet rezultatas buvo lygus (101:101), Joelis Embiidas kvailai atidavė kamuolį po krepšiu stovėjusiam „Magic“ puolėjui Serge'ui Ibakai, o prie jo suskubęs T.J. McConnellas užsidirbo nesportinę pražangą.

Prie baudų metimų linijos stojęs Ibaka nesuklydo, o per likusią 1,4 sek. Orlando ekipa kamuolio neprarado.

Beje, Embiidas per lemiamą minutę grubiai suklydo iš viso du kartus, o tai jo komandai kainavo labai daug.

„76ers“: Hollisas Thompsonas 22, Dario Šaričius 21, Joelis Embiidas (10 atk. kam.) ir Geraldas Hendersonas po 18, Sergio Rodriguezas 12 (11. rez. perd.).

„Magic“: Nikola Vučevičius 24 (14 atk. kam.), Serge'as Ibaka 21, Elfridas Paytonas 18, Evanas Fournier 17.