Nuotr.: V.Mikaitis
Nuotr. V.Mikaitis

Triuškinamą pergalę Baltijos krepšinio lygoje (Triobet BBL) iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4-0) komanda. Ramūno Cvirkos treniruojama ekipa ketvirtajame ture savo aikštėje 81:54 (25:15, 24:8, 18:15, 14:16) nepaliko jokių vilčių Rakverės „Tarvas“ (0-4) klubui iš Estijos.

Ketvirtą kartą laimėjusi Pasvalio ekipa įsitvirtino pirmoje B grupės vietoje ir išliko vienintele komanda, kuri dar nepatyrė nė vieno pralaimėjimo.

Pasvaliečiai su svečiais vargo kiek mažiau nei vieną kėlinį, kada sužaidus pusseptintos minutės rezultatas buvo lygus – 15:15.

Tada Steponas Babrauskas ir Egidijus Dimša pelnė po keturis taškus, „Pieno žvaigždės“ laimėjo „sausą“ atkarpą 10:0 ir susikrovė dviženklę persvarą – 25:15.

Ant bangos buvę pasvaliečiai antrajame ketvirtyje pradėjo dominuoti, kėlinį laimėjo 24:8 ir į rūbinę išėjo pirmaudami daugiau nei dvigubai – 49:23.

Po ilgosios pertraukos R.Cvirkos auklėtiniai nemažino apsukų ir trečiajame ketvirtyje po Justo Tamulio tritaškio įgijo 33 taškų pranašumą – 67:34.

„Pieno žvaigždės“: Andrejus Agafonovas 15, D.J. Balentine'as 13, Steponas Babrauskas 11, Derrickas Low 9.

„Tarvas“: Justinas Bakeris 16, Stenas Saaremaelas 8, Timo Eichfussas 8.