Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Prienų-Birštono „Vytauto“ (2-0) tęsia įspūdingą pasirodymą tarptautinėje arenoje. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę bei įsitvirtino pirmojoje I grupės vietoje.

Tris kėlinius dominavęs „Vytautas“ savo žiūrovų akivaizdoje net 104:61 (27:17, 32:13, 25:10, 20:21) susidorojo su Talino „Kalev“ (0-2) ekipa.

Vytenio Lipkevičiaus vedami šeimininkai jau pirmojo ketvirčio viduryje turėjo dviženklę persvarą 14:4, o nemažindami apsukų iki ilgosios pertraukos triuškino varžovus 59:30.

Situacija aikštelėje nesikeitė ir antrojoje mačo pusėje. „Vytautas“ trečiąjį kėlinį pradėjo eiliniu spurtu 11:0 bei pirmavo jau net 70:30.

Ketvirtajame kėlinyje Šeškaus kariauna tęsė varžovų triuškinimą bei susitikimui artėjant link pabaigos įgijo rekordinę persvarą – 104:55.

Pralaimėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo lietuvis Robertas Grabauskas, per 30 miniučių pelnęs 9 taškus (4/9 dvitaškiai, 1/3 baudos), atkovojęs 11 kamuolių ir atlikęs rezultatyvų perdavimą.

„Vytautas“: Vytenis Lipkevičius 24 (8 atk. kam.), Mindaugas Kupšas 16, Remigijus Miniotas 12 (7 atk. kam.), Martynas Linkevičius ir Vytenis Čižauskas po 11, Tomas Delininkaitis 9.

„Kalev“: Janis Vahteris 11, Kaido Saksas 10, Robertas Grabauskas 9 (11 atk. kam.).