Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Keith  Langford
PTS 28 | REB 10 | AS 4
Kazanės UNIKS (1-4) ekipa įspūdingai atidarė savo pergalių sąskaitą Eurolygoje. Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai išvykoje 81:73 (20:15, 23:24, 20:23, 18:11) palaužė pirmąją nesėkmę patyrusius Stambulo „Fenerbahce“ (4-1) krepšininkus.

Pergalę Rusijos klubui iškovoti leido tiesiog fantastiška rungtynių pabaiga. Likus žaisti 4 minutes „Fenerbahce“ dar pirmavo 71:65, tačiau tuomet UNIKS įspūdingai spurtavo net 11:0 bei prasidėjus paskutinei mačo minutei jau pirmavo 76:71.

Kostas Sloukas dar sumažino šeimininkų atsilikimą iki trijų taškų (73:76), o paskutinėmis sekundėmis turkams teko gelbėtis pražangomis. Visgi svečiai nuo baudų metimo linijos atakavo užtikrintai bei išsivežė iš Turkijos netikėtą pergalę.

„Fenerbahce“: Bobby Dixonas 23, Janas Vesely 17, Luigi Datome 12 (8 atk. kam.), Kostas Sloukas 10.

UNIKS: Keithas Langfordas 28 (10 atk. kam.), Artiomas Parakhouskis 20 (12 atk. kam.), Lataviousas Williamsas 10, Quino Colomas 9 (11 rez. perd.).