Nuotr.:

Joey  Dorsey
PTS 11 | REB 11 | AS 4
Antrąją pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo „Barcelona“ (3-2) krepšininkai, svečiuose 79:69 (20:18, 20:16, 18:13, 21:22) įveikę Tel Avivo „Maccabi“ (2-3).

Nors mačą spurtu 7:0 pradėjo šeimininkai, katalonai pirmojo ketvirčio pabaigoje perėmė iniciatyvą į savo rankas bei išsiveržė į priekį 20:18.

Antrajame kėlinyje „Maccabi“ dar nepaleido varžovų į priekį, tačiau po ilgosios pertraukos „Barcelona“ spurtavo 11:4 bei įgijo dviženklę persvarą 58:47.

Lemiamame ketvirtyje svečiai iš Ispanijos ir toliau užtikrintai kontroliavo žaidimą bei nuskambėjus finalinei sirenai šventė pelnytą pergalę.

„Maccabi“: Andrew Goudelockas 19, Devinas Smithas 18, Coltonas Iversonas 10.

„Barcelona“: Tyrese‘as Rice‘as 21, Petteri Koponenas 14, Joey Dorsey 11 (11 atk. kam.).