Dvejas rungtynes paeiliui ant atsarginių žaidėjų suolelio likęs Mindaugas Kuzminskas vėl gavo progą pasireikšti, o savo minutes puolėjas išnaudojo kas minutę pelnydamas po tašką.

Visgi sėkmingo mūsiškio žaidimo Niujorko „Knicks“ (1-3) ekipai nepakako – ji namuose 99:118 (25:33, 26:35, 27:32, 21:18) neatsilaikė prieš Jameso Hardeno vedamą Hjustono „Rockets“ (3-2).

James  Harden
PTS 30 | REB 6 | AS 15 | ST 2
Nuo suolo pakilęs lietuvis per 6 minutes spėjo pelnyti 6 taškus (0/2 dvit., 1/1 trit., 3/4 baudos), atkovoti ir perimti po 1 kamuolį bei surinkti 5 naudingumo balus.

27-erių metų 205 cm ūgio Kuzminskas ant parketo išbėgo tik įpusėjus ketvirtajam kėliniui ir žaidė iki pat mačo pabaigos.

Beveik keturias minutes tylėjęs lietuvis stojo mesti baudų metimus ir pataikė vieną metimą. Likus pusantros minutės jis realizavo baudų metimus, o paskutinius savo taškus pelnė aidint mačo sirenai. Tuomet jis nuskubėjo į greitą ataką ir smeigė tolimą tritaškį.

„Knicks“ susitikime pirmavo tik pirmosiomis minutėmis, o tuomet Hjustono krepšininkai pabėgo į priekį. Jie greitai įgijo 10 taškų persvarą (24:14), o nuo antrojo kėlinio visada pirmavo dviženkliu skirtumu. Rekordinę persvarą „Rockets“ susikrovė ketvirtojo kėlinio viduryje, kuomet pirmavo 28 taškų skirtumu (114:86).

Niujorko ekipai tai buvo jau 21-oji nesėkmė dvikovoje su „Rockets“ iš pastarųjų 23 rungtynių su šia ekipa.

Niujorko klubas negalėjo sustabdyti siautėjusio Hardeno. „Rockets“ lyderis ne tik pelnė 30 taškų (4/4 dvit., 5/12 trit., 7/8 baudos), bet ir atliko net 15 rezultatyvių perdavimų. Jis vidutiniškai atlieka po 12,4 rezultatyvaus perdavimo ir pagal šį rodiklį pirmauja lygoje.

„Knicks“: Carmelo Anthony 21 (7 atk. kam.), Derrickas Rose’as (8/18 dvit.) ir Courtney Lee po 16, Brandonas Jenningsas 12, Justinas Holiday 8, Mindaugas Kuzminskas 6 (1/1 trit., 3/4 baudos).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 30 (15 rez. perd.), Ericas Gordonas 21 (4/7 trit.), Montrezlas Harrellas 17 (10 atk. kam.), Ryanas Andersonas 16 (9 atk. kam.).