Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Įspūdingai šį sezoną rungtyniaujanti Maskvos CSKA (5-0) ir toliau skina vieną pergalę po kitos. Šį kartą Rusijos komanda svečiuose 81:75 (25:21, 19:7, 22:23, 15:24) pranoko Pirėjo „Olympiakos“ (3-2) krepšininkus.

CSKA lemiamą persvarą įgijo pirmojoje mačo pusėje, kuomet į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 16 taškų pranašumą (44:28). Antrojoje susitikimo dalyje rusai nuolat laikė saugią dviženklę persvarą, kurios atrodė, kad pakako iki rungtynių pabaigos.

Visgi likus žaisti kiek daugiau nei pusantros minutės Erickas Greenas smeigė tritaškį, kitoje atakoje Printezis pridėjo dvitaškį ir graikų deficitas sumenko iki 73:77. Visgi vėliau CSKA sėkmingai realizavo baudos metimus ir iškovojo penktąją pergalę.

„Olympiakos“ komandos neišgelbėjo net užtikrintai laimėta kova dėl atšokusių kamuolių (42:30). CSKA į tai atsakė pataikydama 47,6 proc. tritaškių (10/21).

„Mes dominavome pirmojoje pusėje. Per pertrauką vyrams rūbinėje pasakiau, kad reikia pamiršti pirmąją pusę ir žaisti iš naujo. Mūsų gynyba buvo gera, neleidome „Olympiakos“ greitai pulti“, – po mačo kalbėjo CSKA treneris Itoudis.

CSKA: Nando De Colo 23 (9 atk. kam.), Aaronas Jacksonas 15, Kyle'as Hinesas 13, Andrejus Voroncevičius. Milošas Teodosičius 10.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 26, Vassilis Spanoulis 14, Khemas Birchas 10.

2016-11-04 08:43
erikas
Laimejo 6 taskais o jus rasote kad vos neprisizaide,CSKA pirmavo visas rungtynes ir pabaigoje biski apsiramino tai gana normalus dalykas krepsinije,,netgi jeigu ir butu pralaimeje nematau tame nieko blogo tai juk sportas ir laimi geresnis,,o gal todel kad CSKA ira rusijos komanda ji neturi teises pralaimeti ??
2016-11-04 01:32