Nuotr.:

Nelengvą pergalę Eurolygos turnyre pasiekė Jono Mačiulio atstovaujama Madrido „Real“ (4-1) komanda.

Pablo Laso auklėtiniai su Sergio Llullu priešakyje savo aikštėje 90:81 (19:22, 26:25, 21:17, 24:17) palaužė Stambulo „Galatasaray“ (0-5) žaidėjų pasipriešinimą ir pratęsė jų pralaimėjimų seriją iki penkių.

Sergio  Llull
PTS 23 | REB 2 | AS 3 | ST 2
„Real“ ketvirtajame kėlinyje po Luko Dončičiaus ir Jaycee Carrollo taškų pirmavo šešiais taškais, tačiau tvirtai perimti inciatyvos į savo rankas šeimininkams nepavyko – 77:71.

Turkijos klubo krepšininkai atsakė laimėta atkarpa 8:2 ir kvėpavo varžovams į nugaras – 79:81.

Tada Anthony Randolphas padvigubino Madrido ekipos pranašumą, svečiai prametė tris metimus iš eilės, Dončičius realizavo baudų metimus ir „Real“ įgijo pergalingą pranašumą – 87:79.

Kitoje atakoje Russas Smithas nenuleido rankų ir pataikė dvitaškį, o „Real“ pergalę galutinai vainikavo Rudy Fernandezo tritaškis aidint finalinei sirenai – 90:81.

Susitikimą starto penkete pradėjęs Mačiulis aikštėje praleido 14 minučių, per kurias pasižymėjo 5 taškais (1/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai) ir 2 atkovotais kamuoliais.

„Real“: Sergio Llullas 23, Rudy Fernandezas 13, Luka Dončičius 11, Gustavo Ayonas 10.

„Galatasaray“: Vladimiras Micovas 17, Alexas Tyusas 14 (8 atk. kam.), Emiras Preldzičius 10.