Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Klivlando „Cavaliers“ (5-0) išlieka nepralaimėjusi NBA arenose. Penktosiose sezono rungtynėse „Cavaliers“ namie 128:122 (36:25, 32:26, 32:32, 29:39) nugalėjo Bostono „Celtics“ (3-2).

Penkis kartus iš tiek pat galimų laimėjusi „Cavaliers“ šį sezoną startavo geriausiai nuo 1976-1977 m. sezono, kai pradėjo aštuoniomis pergalėmis iš eilės.

Po to, kai Vakarų konferencijoje pirmą kartą suklupo Oklahomos „Thunder“, „Cavaliers“ tapo vienintele lygoje nepralaimėjusia ekipa.

Čempionų titulą ginančią Klivlando komandą į pergalę vedė LeBronas Jamesas, sužaidęs rezultatyviausias sezono rungtynės. Jis pelnė 30 taškų, 20 iš jų – trečiajame kėlinyje.

Šiame ketvirtyje Jamesas pakėlė žiūrovus ant kojų „Quicken Loans“ arenoje, kai greitoje atakoje gavo netradicinį perdavimą iš Kyrie Irvingo – šis užmetė kamuolį į lentą, o Jamesas jį sugavo ore ir ataką pabaigė triuškinamu dėjimu.

Be traumuotų Alo Horfordo ir Jae Crowderio žaidę „Celtics“ krepšininkai vienu metu trečiajame kėlinyje atsiliko 20 taškų skirtumu (57:77), o dar po trijų kėlinių jų deficitas siekė 17 taškų – 83:100. Visgi svečiai nesudėjo ginklų.

Bostono krepšininkai ketvirto kėlinio viduryje spurtavo 16:5 ir po Avery Bradley baudų sumažino atsilikimą iki 104:109. Visgi tada LeBronas Jamesas ir Kevinas Love'as pelnė po 2 taškus ir „Cavaliers“ lengviau atsikvėpė.

Love'as, kaip ir LeBronas, sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, surinkdamas 26 taškus.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 30 (12 rez. perd., 7 atk. kam.), Kevinas Love'as 26, Kyrie Irvingas 23, Tristanas Thompsonas (14 atk. kam.) ir Imanas Shumpertas po 15, Channingas Frye 11.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 30, Avery Bradley 26 (10 atk. kam.), Jaylenas Brownas 19, Marcusas Smartas 14, Tyleris Zelleris 11.

LeBrono pasirodymas:

2016-11-04 11:42
Visada patiko Celtics kovingumas.Net ir be dviejų savo lyderių sugebėjo beveik pasivyti Cavsus.Nepasisekė laimėti,bet kovingumo iš keltų niekada neatimsi.

--
2016-11-04 10:15
Lbj savam stiliuje,gali jis imest 19 ar 20 pts bet kai reikia ijungia aukstesne pavara ir vercia po 30 ar dar daugiau :) rs metu per daug ir nesidrasko,bet per po ar finalus parodo kas yra kas
2016-11-04 08:32
Lebronas zaidzia tikras MVP. Tikiuosi pagaliau ir vel si titula gaus.

Bet labiausiai manau stebina Love. Praeitus 2 sezonus jo tasku vidurkis buvo 17 ir 16 taskai. Aisku, dar tik 5 rungtynes suzaistos, bet jo vidurkis dabar 22 taskai. Kita vertus, Love ir Irvingas savo tasku vidurkius smarkiai pasikele, nes komanda daug tasku sumeta. Vien tik per 2 pastarasias rungtynes po 128 taskus sumete :))

Sekancias rungtynes zais isvykoje pries Sixers, o po to namuose pries Hawks. Sakyciau 7-0 tikrai turetu buti. O toliau pries ka zais neziurejau, nenoriu smarkiai uzbegti ivykiams uz akiu. Pirmiausia reikia Hawks iveikti :)) Bet tikekimes mus visus lietuvius ir toliau KARALIUS su savo kariauna dziugins pergalemis :)))
2016-11-04 07:33