Nuotr.:

Gero žaidimo nerodantis Stambulo „Galatasaray“ įžaidėjas Russas Smithas jau anksčiau buvo kritikuojamas komandos trenerio Ergino Atamano, o po dvikovos su Madrido „Real“ strategas atvirai išsakė, ką mano apie amerikietį.

„Mes žaidžiame be įžaidėjo, kadangi mūsų pagrindinis atakų organizatorius rungtyniauja siaubingai. Jis mums per 5 Eurolygos rungtynes dar nieko nedavė, o su „Real“ leidau jį į aikštę paskutinę minutę. Jeigu jis būtų mums ką nors davęs, būtume turėję šansą laimėti. Kalbu apie Russą Smithą“, – pareiškė treneris.

Neoficialiai skelbiama, kad amerikietis su Stambulo klubu sudarė daugiau nei 1 mln. dolerių vertės garantuotą vienerių metų sutartį.

„Galatasaray“ Madride pralaimėjo 81:90, o starto penkete mačą pradėjęs 25-erių metų 183 cm ūgio Russas per 9 minutes pelnė 6 taškus (3/6 dvit., 0/1 trit., 0/2 baudos), atkovojo du kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 1 naudingumo balą.

Per penkerias rungtynes jis aikštėje vidutiniškai praleidžia tik po 9 minutes, tačiau spėja pelnyti po 7,6 taško, atkovoti po 1,2 kamuolio ir atlikti po rezultatyvų perdavimą.

Kiek anksčiau „Galatasaray“ valdybos narys Canas Topsakalis pareiškė priekaištus abiems komandos įžaidėjams.

„Iš Smitho ir Jusitno Dentmono negauname to, ko norimi“, – pasisakė vienas iš „Galatasaray“ vadovų.

Dentmono statistikos rodikliai geresni – jis Eurolygoje per 20 minučių pelno po 12,2 taško ir atlieka po 2,6 rezultatyvaus perdavimo.

2016-11-04 14:52
Vilnius 69
I ryta

--
2016-11-04 14:45
Ten ir pe jų dviejų dar yra nemažai žvaigždžių,kurie taip pat nori susirinkti savo taškus.Todėl nereik tikėtis,kad JD su Smithu mes po 20 tšk.

--
2016-11-04 13:31
da
kad komanda surinkta kvailai... savanaudziu pilna
2016-11-04 13:20
marokak
pl isleidzxia pora minuciu ir tikisi stebuklu,grybas tas Atamanas tuoj mes ji lauk,Guleras pas ji pagridninis zaidejas ir visad su kamuoliu...is esmes visa zaidimaq pastates ant Gulero,jis visad su kamuoliu ir tikisi pergaliu :PP Guleris neblogas zaidejas,bet tikrai neturetu buti eurolygos komandoje pagrindinis zaidejas kuriam viskas leidziama