Reguliariojo NBA sezono nugalėtojams Fynikso "Suns" krepšininkams artėja atostogos. Trečiąkart iš eilės Vakarų konferencijos finale pralaimėję "Suns" norėdami patekti į superfinalą turės padaryti tai, ko dar nėra padariusi nė viena NBA komanda – laimėti likusias 4 rungtynes.

Pirmąkart atkrintamosiose varžybose mažiau nei 100 taškų pelnę "Suns" krepšininkai šiąnakt 92:102 (29:38, 10:18, 24:24, 29:22) išvykoje nusileido San Antonijaus "Spurs" ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-3.

"Tiesiog kol kas nerandame būdų, kaip juos būtų galima sustabdyti, – po dvikovos kalbėjo naudingiausias reguliariojo sezono krepšininkas Steve'as Nashas. – Antrajame kėlinyje negalėjome pataikyti metimų, pridarėme klaidų ir nuleidome galvas. Po tokio pasirodymo nebepajėgėme atsitiesti antroje dvikovos dalyje".

Antrajame kėlinuke "Suns" surinko vos 10 taškų – geriausiai lygoje puolanti komanda nesugebėjo rasti priešnuodžių puikiai veikusiam Greggo Popovičiaus auklėtinių gynybos mechanizmui.

Be to, iki šiol net 12 rungtynių iš eilės "Suns" į varžovų krepšį įmesdavo mažiausiai 106 taškus.

"Kad ir kaip puikiai žaidėme, manau, kad galime atrodyti dar geriau", – optimistiškai kalbėjo Timas Duncanas, pataikęs visus 15 baudų metimų.

Rezultatyviausiai "Spurs" žaidė: Timas Duncanas 33 taškai (15 atkovotų kamuolių, 3 blokai), Tony Parkeris (7 rezultatyvūs perdavimai) ir Emanuelis Ginobili (9 atk. kam.) po 18, Brentas Barry 11.

"Suns": Amare'as Stoudemire'as 34 (11 atk. kam.), Steve'as Nashas 20, Joe Johnsonas 15, Quentinas Richardsonas 13.

Ketvirtosios ir galbūt paskutiniosios serijos rungtynės pirmadienį bus žaidžiamos taip pat San Antonijuje.

2005-05-30 15:55
pamatysite bus 4:3, sunkiai bet bus...
2005-05-29 11:36