Edgaras Ulanovas: „Varžovams padovanojome trečiąjį kėlinį“

2016-11-04 21:36
Šarūno Jasikevičiaus reakcija į arbitro Luigi Lamonicos sprendimą Nuotr.:
Jamesas Andersonas prieš rungtynes Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr.: Fotodiena.lt

Trečiojo kėlinio pradžioje Kauno „Žalgirio“ krepšininkai įgijo rekordinį 11 taškų pranašumą, tačiau tame pačiame ketvirtyje Stambulo „Daruššafaka“ atsitiesė ir perėmė iniciatyvą. Edgaras Ulanovas mano, kad žalgiriečiai šį kėlinį, kurį pralaimėjo 21:35, varžovams įteikė lyg dovaną.

„Antroje pusėje paprasčiausiai jie žaidė fiziškai. Mes nesugebėjome užpulti, o patys leidome jiems pelnyti taškų, pridarėme kvailų pražangų tritaškių metimų metu. Taip jie perlaužė ir mes nebegalėjome pavyti. Gynyboje nesilaikėme savo taisyklių ir jie tuo pasinaudojo. Trečiąjį kėlinį padovanojome, tai viską ir nulėmė“, – po mačo kalbėjo Ulanovas.

Tuo metu pirmoje mačo dalyje kauniečiams viskas klostėsi kur kas lengviau – jie turėjo iniciatyvą savo rankose, o jų pranašumas, nepaisant 13 klaidų, dažnai buvo dviženklis. Po dviejų kėlinių „Žalgiris“ pirmavo 9 taškų skirtumu, o Ulanovas teigė, kad iki ilgosios pertraukos ekipa galėjo susikrauti didesnę atsargą.

„Nebuvo ta pirma pusė iš pačių geriausių, kadangi padarėme daug kvailų sprendimų, praradome daug kamuolių. Nežinau, kieno dėka buvome priekyje. Keli priimti blogi sprendimai, kelios klaidos ir komanda eina žemyn. To neturėtų būti. Kiekvieną poziciją turėtume dengti lyg paskutinę ataką. Prie tokio žaidimo, kaip jie rungtyniavo, pirmoje pusėje tikrai galėjome susikrauti didesnį pranašumą“, – pasakojo 24-erių metų 199 cm ūgio atletas.

„Žalgiris“ subyrėjo tuomet, kai varžovai pradėjo vieną po kito pataikyti tritaškius. Įsimėčiusi „Daruššafaka“ per trečiąjį ketvirtį realizavo 7 iš 11 tritaškių, o keli iš jų buvo pataikyti su žalgiriečių pražangomis. Kaip tai paaiškinti?

„Per didelis noras. Reikia to išvengti, tiesiog išvengti. Tas didelis noras tiesiog pakiša koją. Taip ir gavosi“, – teigė Ulanovas.

Pats puolėjas per 28 minutes įmetė 7 taškus (1/3 dvit., 1/1 trit., 2/2 baudos), sugriebė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą prasižengė, išprovokavo dvi pražangas ir surinko 13 naudingumo balų.

Edgaro Ulanovo komentaras:

Rungtynių vaizdo apžvalga:

2016-11-05 03:13
Tas 3 kėl.jiems kaip prakeikimas.Per pirmus du dažnai gerai sužaidžia,o trečiam subyra.Gal jie ten čierką daro per pertrauką,velnias žino.

--
2016-11-05 00:05
mauglis
kaip jis isvis gali buti eurolygos startinis SF??per fuksa nesamone imete ir visa jo nauda...jis eurolygoje tik kai 20+ komanda pirmauja galima ji isleisti ant galo,o ne vos ne daugiausia zaidziantis
2016-11-04 23:40