Nuotr.: Vytautas Mikaitis
Nuotr. Vytautas Mikaitis

Trečiąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionate iškovojo Nerijaus Zabarausko treniruojami Jonavos „Sporto klubo“ (3-6) krepšininkai namuose 73:67 (19:20, 18:16, 13:17, 23:14) įveikę Molėtų „Ežerūną“ (1-8).

Šiose rungtynėse prie Jonavos klubo vairo stojo po ilgos pertraukos į komandos vyr. trenerio postą sugrįžęs jonavietis Nerijus Zabarauskas.

Ketvirtojo kėlinio metu Tomas Milinskas, kuris pelnė 8 taškus ir šeimininkai išsiveržė į priekį 61:59. Netrukus tritaškį pridėjo Ričardas Verbickas – 64:59. Per kitas tris ketvirčio minutes komandos sunkiai rinko taškus, tačiau jonaviečiai kiek padidino persvarą 67:60.

Intrigos paskutinę rungtynių minutę įnešė labai tolimas ir taiklus Lauryno Kirlio tritaškis 67:63, tačiau per likusį laiką šeimininkai atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo pergalę – 73:67 .

„Sporto klubas“: Lukas Grabauskas 15 (12/14 baudų metimų), Ričardas Verbickas 12, Tomas Milinskas 11, Vytautas Pikalavičius (12 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Justas Vazalis po 10.

„Ežerūnas“: Laurynas Kirlys 16, Raimundas Ambrulaitis 12, Marius Pociukonis 11, Pranas Skurdauskas 10.