Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Po krepšiais karaliavęs Bryantas Dunstonas atvedė Stambulo „Anadolu Efes“ (2-3) komandą į antrąją pergalę Eurolygoje. Turkijos komanda namuose 91:83 (16:20, 19:22, 18:11, 17:17, 7:7, 14:6) per pratęsimą nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (3-2).

„Anadolu Efes“ vien per pirmąjį kėlinį padarė 9 klaidas, todėl po pirmųjų 20 minučių atsiliko 35:42. Visgi antrojoje mačo dalyje šeimininkai susiėmė, o iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 18 sekundžių Bryce'as Cottonas pataikė dvitaškį išlyginusį rezultatą ir pasiuntusį komandas į pratęsimą.

Šeimininkai mačą galėjo laimėti per pirmąjį pratęsimą, tačiau paskutinėmis pridėto laiko sekundėmis Kelvinas Riversas pataikė dvitaškį ir komandoms teko žaisti dar 5 papildomas minutes. Per jas ryškiai dominavo „Anadolu Efes“.

„Nugalėti „Panathinaikos“ yra geras rezultatas. Antroje mačo dalyje žaidėme geriau, todėl iškovojome pergalę“, – po mačo kalbėjo „Anadolu Efes“ vyriausiasis treneris Velimiras Perasovičius.

„Jaučiuosi pavargęs, tačiau esu laimingas, kad nepasidavėme ir laimėjome. Kitose rungtynėse turime labiau branginti kamuolį, negalime daryti tiek klaidų“, – teigė naudingiausias mačo žaidėjas Dunstonas.

„Anadolu Efes“: Thomas Heurtelis 17, Tyleris Honeycuttas 15 (13 atk. kam.), Deshaunas Thomas 13, Bryant Dunston 12 (11 atk. kam.), Derrickas Brownas 11 (11 atk. kam.).

„Panathinaikos“: Kelvinas Riversas 15, Nikos Pappas 13, Jamesas Gistas 12 (11 atk. kam.), Demetris Nichols 11, Nickas Calathes 10 (12 rez. perd.).