Nuotr.: Sūduva
Nuotr. Sūduva

Trečiąją pergalę paeiliui Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pasiekė Marijampolės „Sūduvos“ (3-1) klubas, kuris išvykoje 81:55 (20:16, 22:9, 28:5, 11:25) pranoko Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (2-4) krepšininkes.

19
24
60%
3/5
67%
2/3

„Sūduva“ sėkmingai pradėjo susitikimą ir 6-ąją minutę jau pirmavo 13:6. Šiaulietės atsakė atkarpa (6:0), tačiau kėlinį sėkmingiau baigė marijampolietės – 20:16. Antrajame ketvirtyje Rimvydo Samulėno auklėtinės įjungė aukštesnę pavarą ir susikrovė dviženklį pranašumą – 26:16.

Toliau sėkmingai besigindamos viešnios sugebėjo įpusėjus mačui susikrauti itin solidžią persvarą – 42:25.

Po didžiosios pertraukos „Sūduva“ greitai išsprendė visus neaiškumus – per 4 minutes pelnė 18 taškų be atsako (60:25) ir likusios minutės buvo tik likęs formalumas.

„Šiauliai-Universitetas“: Katsiaryna Urbanovič 21, Iveta Šalkauskė 11 (9 atk. kam., 11 kld.).

„Sūduva“: Neringa Skadaitė 19 (3/5 tritaškiai), Kateryna Dobrikova 14, Arina Bilotserkivska 11, Laura Svarytė 10 (9 atk. kam.).