Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Tyson  Chandler
PTS 12 | REB 18 | AS 1
Devinas Bookeris sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes, o jo ir T.J. Warreno metimų dėka Fynikso „Suns“ (2-4) laimėjo nervų karą Naujajame Orleane.

Earlo Watsono auklėtiniai po pratęsimo 112:111 (30:29, 28:32, 23:18, 21:23, 10:9) šventė itin sudėtingą pergalę prieš „Pelicans“ (0-6) krepšininkus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 10 sekundžių Bookeris smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą (100:100), bet likus žaisti 2 sekundes dvitaškiu šeimininkus į priekį išvedė Lance‘as Stephensonas – 102:100.

Vis dėlto svečių iš Fynikso tai nepalaužė. Dvidešimtmetis Bookeris paskutinę sekundę šaltakraujiškai pataikė sudėtingą dvitaškį bei išplėšė pratęsimą, kuriame įtampos taip pat netrūko.

Žaidimu taškas į tašką besiklosčiusiame pratęsime likus likus žaisti 8 sekundes E'Twaunas Moore'as realizavo du baudų metimus bei išvedė „Pelicans“ į priekį 111:110.

Watsonas tuomet paprašė minutės pertraukėlės ir suorganizavo pergalingą ataką. Išsimetant kamuolį iš užribio T.J. Warrenas gudriai paliko varžovą už nugaros ir sulaukęs P.J. Tuckerio perdavimo įdėjo kamuolį į krepšį (112:110). Paskutinėmis akimirkomis šeimininkus išgelbėti dar galėjo Moore'as, tačiau jo dvitaškis tikslo nepasiekė.

„Pelicans“: Anthony Davisas 22 (11 atk. kam.), Terrence‘as Jonesas 19, E‘Twaunas Moore‘as 16.

„Suns“: Devinas Bookeris 38, T.J. Warrenas 18, Ericas Bledsoe 17, Tysonas Chandleris 12 (18 atk. kam.).

2016-11-05 14:02
Tikrai kad Pelicans vadyba pasišiko.Durni jie,jei galvojo,kad vienas Davisas į PO ištemps.Dar anksti laidot sezoną,bet jei toliau tęsis tokie pralaimėjimai,tai liks tankint ir kovot dėl pirmo picko.