Nuotr.: AP
Nuotr. AP

Damian  Lillard
PTS 42 | REB 4 | AS 4
Damianas Lillardas žaidė galingai, o jo vedama Portlando „Trail Blazers“ (3-3) ekipa paskandino varžovus ketvirtajame kėlinyje.

Terry Stottso auklėtiniai išvykoje 105:95 (26:26, 29:26, 24:24, 26:19) nugalėjo Dalaso „Mavericks“ (0-5) komandą.

Lemiamo ketvirčio pradžioje Ricko Carlisle‘o kariaunos atsilikimas dar buvo minimalus (78:79), tačiau tuomet „Trail Blazers“ spurtavo 12:2 ir pabėgo 91:80.

Iki susitikimo pabaigos likus 3 minutėms „Mavericks“ dar prisivijo 91:97, tačiau Masono Plumlee dvitaškis ir Lillardo baudų metimai atstatė dviženklę persvarą (101:91) ir sudaužė paskutines be pergalių šiame sezone likusių šeimininkų viltis.

Antrojoje susitikimo pusėje net 27 taškus surinkęs Lillardas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. Iš viso taikliai krepšį atakavęs įžaidėjas pelnė 42 taškus (7/12 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai, 13/14 baudos).

Dalaso ekipa NBA reguliarųjį sezoną penkiais pralaimėjimais pradėjo pirmą kartą per savo istoriją.

„Mavericks“: J.J. Barea 23, Harrisonas Barnesas 17 (10 atk. kam.), Deronas Williamsas 12.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 42, Masonas Plumlee 19, Al-Farouqas Aminu 12 (12 atk. kam.).