Nuotr.: LMKL
Nuotr. LMKL

Ketvirtąją pergalę iš eilės Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Marijampolės „Sūduva“ (4-1), kuri namuose 86:57 (22:8, 27:14, 18:16, 19:17) įtikinamai nugalėjo Kauno „Aistes-LSU“ (1-4).

22
29
7
86%
6/7

Susitikimo pradžioje iniciatyva priklausė „Sūduvai“, kuri įpusėjus kėliniui jau turėjo dviženklį pranašumą – 12:2. Per kelinį šeimininkės kaunietėms leido pelnyti vos 8 taškus, o pačios susikrovė saugų pranašumą – 22:8.

Antrąjį ketvirtį 8:2 pradėjo kaunietės ir sumažino deficitą iki vienženklio – 16:24. Per likusią kėlinio dalį „Sūduva“ spurtavo 20:6 ir susikrovė 22 taškų pranašumą (44:22), o prieš antrąją rungtynių dalį buvo dar toliau pabėgusios nuo varžovių – 49:22.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje keitėsi mažai. Marijampolietės apsukų nemažino ir įpusėjus kėliniui pirmavo 58:32, o prieš ketvirtą kėlinį „Sūduvos“ pranašumas siekė 29 taškus – 67:38.

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, kurio metu Rimvydo Samulėno auklėtinės įtvirtino savo pergalę – 86:57.

„Sūduva“: Laura Svarytė 22 (7 atk. kam.), Arina Bilotserkivska ir Neringa Skadaitė po 12, Rita Milieškienė ir Kateryna Dobrikova po 10.

„Aistės-LSU“: Dalia Wydra 14 (6 atk. kam.), Dovilė Saurazaitė 12, Gintarė Paulauskaitė 9.