Nuotr.: D.Lukštos
Nuotr. D.Lukštos

„Palanga“ (4-6) sugrįžo į pergalių kelią Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL). Palangiškiai namuose vykusiose rungtynėse po permainingos kovos 83:77 (29:20, 12:20, 30:22, 12:15) nugalėjo Jonavos „Sporto klubą“ (3-7).

Po ilgosios pertraukos Jonavos krepšininkai pelnė 5 taškus iš eilės ir išsiveržė į priekį (41:45). Visgi tuomet palangiškiai surengė spurtą 13:0 ir susigrąžino dviženklį pranašumą (54:45). Po to sėkminga atkarpa atsakė svečiai, kurie kiek priartėjo (59:54). Ketvirtį 7 taškais užbaigė Johnathanas Hudsonas ir prieš lemiamą kėlinį pirmavo „Palanga“ – 71:62.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo apylygiai – po pirmųjų 4 ketvirčio minučių komandas skyrė 10 taškų (76:66). Tuomet atkarpą 0:9 pralaimėję aikštės šeimininkai turėjo vos vieno taško pranašumą (76:75). Likusį rungtynių laiką „Palanga“ sugebėjo atsilaikyti ir pergalės iš savo rankų jau nebepaleido – 83:77.

„Palanga“: Johnathanas Hudsonas (5/8 trit.) 23, Aurimas Urbonas (8 atk. kam., 8 rez. perd.) 17, Antanas Bertašius 15, Mindaugas Reminas 12, Antanas Montrimavičius 9.

„Sporto klubas“: Tomas Milinskas 18, Justas Vazalis 11, Karolis Šarukas ir Ričardas Verbickas po 10, Vytautas Pikalavičius ir Lukas Grabauskas (8 rez. perd.) po 8.