Rytis Sabas Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr.: Fotodiena.lt
Lorenzo Williamsas Nuotr.: Fotodiena.lt

Panevėžio „Lietkabeliui“ (8-2) pavyko atlaikyti fantastišką varžovų tritaškių pataikymą ir iškovoti ketvirtąją pergalę iš eilės „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate. Kazio Maksvyčio auklėtiniai svečiuose 86:79 (21:18, 27:23, 20:29, 18:9) pranoko Kėdainių „Nevėžį“ (4-6).

„Nevėžio“ žaidimas pradėjo strigti ketvirtajame kėlinyje, kuomet penktąją pražangą gavo po krepšiais karaliavęs Karolis Petrukonis. Tuo metu šeimininkai dar pirmavo 74:70.

Likus žaisti 4 minutes rezultatas dar buvo lygus (79:79), tačiau tuomet „Lietkabelis“ suaktyvino gynybą ir kėdainiečiai daugiau taškų nepelnė.

„Nevėžio“ krepšininkai šiose rungtynėse fantastiškai pataikė tritaškius – jų tikslą pasiekė net 61 proc. tolimų metimų (14/23). Toni Prostranas pataikė 5 tritaškius iš 7 bandymų, Justas Sinica pridėjo 3 tolimus metimus iš 6 mėginimų.

Geriausias sezono rungtynes sužaidė „Lietkabelio“ legionierius iš Australijos Benas Madgenas, kuris per 26 minutes pelnė 17 taškų, atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą.

„Lietkabelis“: Benas Madgenas 17 (8 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis 16, Lorenzo Williamsas 14, Kšištofas Lavrinovičius 10.

„Nevėžis“: Toni Prostranas 23 (7 rez. perd.), Karolis Petrukonis 16, Justas Sinica 9.

Kazio Maksvyčio komentaras:

Pauliaus Juodžio komentaras:

2016-11-05 23:54
rombas
lietkabelis net nebus prizininkais jei su tokia komanda.Jei Nevezis be atsarginiu ilgo suolo sugebejo vos laimeti,tai kas bus kai susitiks su P.Z ar su Juventus.Tiesa yra dar Neptunas...
2016-11-05 21:43
tam paciam zalgiriui prostranas vietoj seibucio butu nerealus pakeitimas.nevezis siemet tikrai stipri komanda,bet jei neras dar bent vieno stipraus zaidejo tai antroj pusej gali neatlaikyti tempo
2016-11-05 20:21
ramas
geros komandos abi vertos pergales

.smagu ziuret LKL.
2016-11-05 20:13
lkl lietkabelis
Siemet smagu matyt nauja vaizda 2 vietoi na dziugu kad atsilaike ir patyre zaidejai pabaigoi gynyba uzdare varzovus

--
2016-11-05 20:10
Galėjo laimėti Nevėžis,bet tos kvailos klaidos gale viską jiems sugadino.Jie net kamuolio link krepšio nesugebėjo išmest paskutinę minutę,tai kokia gali būti kalba apie pergalę.

--
2016-11-05 20:05
duobe
Kad ir laimejo Lietkabelis bet Nevezis tikrai gera zaidima demonstruoja gaila kad nepavyko pergales iskovoti. O Prostranas tai isvis vertesnis geresnes komandos galetu kad ir tas pats Lietkabelis ji pabandyt perpikt nes daug geriau atrodo uz abu kabelip izaidejus kartu sudejus

--
2016-11-05 19:44
Nevėžis
Vaikiškos klaidos pačioj pabaigoj viską sušiko.. na, bus dar tų pergalių. Kalbant apie Lietkabelį, už kovingumą ir tikrai gerus rodomus rezultatus galima pagirt. Gali laisvai paimt 3 vietą šiemet arba net 2 jei Rytą padarys