Paulius Petrilevičius Nuotr.: Fotodiena.lt
Jermaine'as Love'as Nuotr.: Fotodiena.lt
Žygimantas Skučas Nuotr.: Fotodiena.lt
Darjušas Lavrinovičius Nuotr.: Fotodiena.lt

Panevėžio „Lietkabeliui“ (8-2) pavyko atlaikyti fantastišką varžovų tritaškių pataikymą ir iškovoti ketvirtąją pergalę iš eilės „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate. Kazio Maksvyčio auklėtiniai svečiuose 86:79 (21:18, 27:23, 20:29, 18:9) pranoko Kėdainių „Nevėžį“ (4-6).

„Nevėžio“ žaidimas pradėjo strigti ketvirtajame kėlinyje, kuomet penktąją pražangą gavo po krepšiais karaliavęs Karolis Petrukonis. Tuo metu šeimininkai dar pirmavo 74:70.

Likus žaisti 4 minutes rezultatas dar buvo lygus (79:79), tačiau tuomet „Lietkabelis“ suaktyvino gynybą ir kėdainiečiai daugiau taškų nepelnė.

„Nevėžio“ krepšininkai šiose rungtynėse fantastiškai pataikė tritaškius – jų tikslą pasiekė net 61 proc. tolimų metimų (14/23). Toni Prostranas pataikė 5 tritaškius iš 7 bandymų, Justas Sinica pridėjo 3 tolimus metimus iš 6 mėginimų.

Geriausias sezono rungtynes sužaidė „Lietkabelio“ legionierius iš Australijos Benas Madgenas, kuris per 26 minutes pelnė 17 taškų, atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą.

„Lietkabelis“: Benas Madgenas 17 (8 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis 16, Lorenzo Williamsas 14, Kšištofas Lavrinovičius 10.

„Nevėžis“: Toni Prostranas 23 (7 rez. perd.), Karolis Petrukonis 16, Justas Sinica 9.

Kazio Maksvyčio komentaras:

Pauliaus Juodžio komentaras:

Atrinkti (0) Visi (8)
rombas
lietkabelis net nebus prizininkais jei su tokia komanda.Jei Nevezis be atsarginiu ilgo suolo sugebejo vos laimeti,tai kas bus kai susitiks su P.Z ar su Juventus.Tiesa yra dar Neptunas...
2016-11-05
+4
tam paciam zalgiriui prostranas vietoj seibucio butu nerealus pakeitimas.nevezis siemet tikrai stipri komanda,bet jei neras dar bent vieno stipraus zaidejo tai antroj pusej gali neatlaikyti tempo
2016-11-05
ramas
geros komandos abi vertos pergales

.smagu ziuret LKL.
2016-11-05
lkl lietkabelis
Siemet smagu matyt nauja vaizda 2 vietoi na dziugu kad atsilaike ir patyre zaidejai pabaigoi gynyba uzdare varzovus

--
2016-11-05
Galėjo laimėti Nevėžis,bet tos kvailos klaidos gale viską jiems sugadino.Jie net kamuolio link krepšio nesugebėjo išmest paskutinę minutę,tai kokia gali būti kalba apie pergalę.

--
2016-11-05
duobe
Kad ir laimejo Lietkabelis bet Nevezis tikrai gera zaidima demonstruoja gaila kad nepavyko pergales iskovoti. O Prostranas tai isvis vertesnis geresnes komandos galetu kad ir tas pats Lietkabelis ji pabandyt perpikt nes daug geriau atrodo uz abu kabelip izaidejus kartu sudejus

--
2016-11-05
+1
Nevėžis
Vaikiškos klaidos pačioj pabaigoj viską sušiko.. na, bus dar tų pergalių. Kalbant apie Lietkabelį, už kovingumą ir tikrai gerus rodomus rezultatus galima pagirt. Gali laisvai paimt 3 vietą šiemet arba net 2 jei Rytą padarys