Antrąją pergalę Nacionalinės moterų krepšinio asociacijos (WNBA) čempionate iškovojo Konektikuto "Sun" ekipa, kurioje rungtyniauja Katie Douglas ir Jen Derevjanik. "Lietuvos telekomo" legionierių ekipa 85:68 (37:35, 48:33) įveikė Fynikso "Mercury" klubą.

Lemiamą persvarą "Sun" krepšininkės įgijo antrajame kėlinyje, kuomet po 15:7 laimėtos atkarpos atitrūko ir išlaikė pranašumą iki mačo pabaigos.

Startiniame penkete rungtynes pradėjusi Katie Douglas aikštelėje praleido 31 minutę, per kurią pelnė 11 taškų (3/7 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/2 baudų). Taip pat amerikietė atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kamuolius perėmė, tačiau po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Jen Derevjanik per 8 aikštėje praleistas minutes pelnė 1 tašką (1/2 baudų). Ji atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo, perėmė po 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, bet po kartą prasižengė ir suklydo.

2005-05-30 13:31