Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Penktąją pergalę iš tiek pat galimų Turkijos pirmenybėse iškovojo Bandirmos „Banvit“ (5-0) su Gediminu Oreliku. Lietuvis puikiai atakavo krepšį iš toli, o jo ekipa svečiuose 102:98 (26:22, 26:26, 27:19, 23:31) įveikė Balykesiro „Best“ (0-5).

„Banvit“ šiame sezone dar nepatyrė pralaimėjimo skonio. Ji laimėjo visas 5 rungtynes Turkijoje ir tris mačus FIBA Čempionų lygoje.

Orelikas per 25 minutes pelnė 12 taškų (4/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, keturis kartus suklydo, perėmė kamuolį, blokavo metimą, penkis kartus pažeidė taisykles ir surinko 7 naudingumo balus. Lietuvis aikštę dėl asmeninių pražangų limito paliko ketvirtojo kėlinio viduryje.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Banvit“ turėjo 16 taškų persvarą (83:67), tačiau puikiai tritaškius pataikę varžovai (16/25, 64 proc.) ją nuolat mažino ir priešpaskutinę minutę priartėjo iki 94:98. Visgi „Banvit“ realizavo baudas ir šventė pergalę.

„Best“: Randy Culpepperis 32 (7/12 trit.), Michaelas Greenas 16 (9 rez. perd.), Vadimiras Golubovičius 15.

„Banvit“: Jordanas Theodore’as 21 (9/14 dvit., 1/6 trit.), Jeremy Chappellas 19 (3/3 trit.), Gašperas Vidmaras 16 (7/7 dvit.), Gediminas Orelikas (4/5 trit., 5 praž.) ir Damianas Kuligas po 12.

Atrinkti (0) Visi (5)
Atsigavo Turkijoje Orelikas.Šįkart kamuolių nenusiėmė daug,bet tritaškių užtektinai primėtė.

--
2016-11-06
-1
to Vilnius 69
Dalbajobas tai tik tu nes tokio lygio zaidejai niekada neis i dvesianti vainausko projekta. Jau uzteko kad ir Hodge su Pullenu atsisake eiti pas psichini treneri.
2016-11-06
Vilnius 69
Culpeperis losia turku autsaideriuose. Nu nx kodel nejai i ryta dalbajobe tu...

--
2016-11-06
Nuo kada Seibutis PG Zalgiryje losia? Ir netikiu, kad tik 200 000 uz sezona praso Culpepperis

--
2016-11-06
-8
Kaunietis
buvo pranesimu,kad Culpepperio agentas issiunte visiems EL klubams uzklausa del sio zaidejo ,norejo apie 200K euru i metus...tai zalgiris pasake,kad nedomina,nes turi jo pozicijoje Lietuvos rinktines startinio penketo zaideja Seibuti uz 250K euru