Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Emmanuelis Mudiay per pirmąjį kėlinį pelnė 24 iš savo 30 taškų ir jo vedama Denverio „Nuggets“ (3-3) pranoko Bostono „Celtics“ (3-3). Kolorado valstijos ekipa išvykoje varžovus įveikė 123:107 (42:23, 35:29, 26:31, 20:24).

Mudiay, kuris rungtynėse prieš tai Detroite prametė visus 7 metimus iš žaidimo, šį kartą pirmajame ketvirtyje realizavo 9 metimus iš 10 ir vienas pats pelnė daugiau taškų nei visa „Celtics“ komanda.

Emmanuel  Mudiay
PTS 30 | REB 8 | AS 2 | ST 1 | BS 1
Įpusėjus antram kėliniui „Nuggets“ pirmavo 66:41, tokią pat triuškinamą persvarą jie turėjo ir įpusėjus ir dvikovai – 77:42. „Celtics“ krepšininkai į rūbinę buvo palydėti garsiu švilpimu.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai dar buvo priartėję iki 69:84, tačiau labiau sumažinti atsilikimo nepajėgė. Rungtynių pabaigoje jie buvo dar kartą nušvilpti žiūrovų.

„Celtics“ vertėsi be dviejų starto penketo narių – Jae Crowderis yra susižeidęs kairiąją čiurną, o Alas Horfordas dar neatsigavęs po galvos smegenų sukrėtimo.

„Nuggets“ komandai 30 taškų pelnęs Mudiay sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 30, Avery Bradley 14 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Marcusas Smartas 13.

„Nuggets“: Emmanuelis Mudiay 30 (8 atk. kam.), Wilsonas Chandleris 22, Danilo Gallinari 16, Kennethas Fariedas (11 atk. kam.) ir Gary Harrisas po 12.

Mudiay pasirodymas:

Visi rezultatai:

New York Knicks Utah Jazz 109-114 stat »
Memphis Grizzlies Portland Trail Blazers 94-100 stat »
Toronto Raptors Sacramento Kings 91-96 stat »
Dallas Mavericks Milwaukee Bucks 86-75 stat »
Boston Celtics Denver Nuggets 107-123 stat »
Los Angeles Lakers Phoenix Suns 119-108 stat »
Atrinkti (0) Visi (4)
Bostono fanas
Aisku kad namuose taip zaisti negalima.
2016-11-07
+2
Namie taip žaist neatleistina,net ir be 2 starto penketo žaidėjų.Tada atsiranda proga pasirodyti mažiau žaidžiantiems žaidėjams,bet ta proga buvo nepasinaudota.

--
2016-11-07
-3
Bostonui but pirmiems konferencijoje pirmiems nera sansu ir tik kvailys galejo sakyti kad bus pirmi. Siandien celtic zaide be 2 starto penketo nariu. Is betkurios komandos ismesk starto penketo narius ir komanda zais prastai.
2016-11-07
+1
nu ka isgirtas bostonos su tapacia tm tik prideje gera C 3-3 sake dar zmones kad cavs aplenks ir bus 1 konfe :d:D