Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Damianas Lillardas surinko mažiausią taškų skaičių šį sezoną, tačiau lyderio rolę iš jo perėmė C.J. McCollumas, kuris pakartojo asmeninį rezultatyvumo rekordą.

McCollumas surinko 37 taškus, vien 16 per ketvirtąjį kėlinį, ir padėjo Portlando „Trail Blazers“ (4-3) 100:94 (25:22, 22:29, 29:26, 24:17) svečiuose įveiki Memfio „Grizzlies“ (3-4).

Ketvirtame kėlinyje sužaidus 4 minutes rezultatas buvo lygus (86:86), tačiau Moe Harklessas smeigė tritaškį, McCollumas pridėjo du tolimus šūvius ir „Blazers“ įgijo 9 taškų pranašumą (95:86).

„Grizzlies“ priartėjo iki 3 taškų (92:95), o tuomet Portlando ekipą ir vėl patraukė McCollumas. Jis smeigė tritaškį, pridėjo baudą, o jo vedama ekipa per likusį laiką persvaros neišbarstė.

C.J.  McCollum
PTS 37 | REB 4 | AS 2 | ST 1 | BS 1
„Jis žaidė galingai, – po mačo apie McCollumą pasisakė Lillardas. – Toks jau jis yra. Matėme, kad jis yra karštas.“

McCollumas per 39 minutes pelnė 37 taškus (7/11 dvit., 6/12 trit., 5/6 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Jis pakartojo savo rezultatyvumo rekordą.

Memfio komandoje pirmąsias rungtynes sužaidė po traumos atsigaunantis Chandleris Parsonas. Jam debiutinės rungtynės ne itin pasisekė – jis taškų nepelnė (0/5 dvit., 0/3 trit.), bet atkovojo 3 kamuolius ir blokavo metimą.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 21, Mike’as Conley 16 (7 rez. perd.), Zachas Randolphas 15 (7 atk. kam.), Vince’as Carteris ir Tony Allenas (7 atk. kam., 4 perk. kam.) po 11.

„Blazers“: C.J. McCollumas 37 (6/12 trit.), Damianas Lillardas 19 (11/11 baudos, 6 atk. kam,. 7 rez. perd.), Moe Harklessas 18 (7 atk. kam.), Al-Farouqas Aminu 8, Masonas Plumlee 7 (7 atk. kam.).