Nuotr.: USA Today - Scanpix
Nuotr. USA Today - Scanpix

Tris pralaimėjimus iš eilės prieš tai patyrusi Čikagos „Bulls“ (4-3) komanda atsigriebė savo žiūrovų akivaizdoje – ji 112:80 (37:24, 24:28, 27:11, 24:17) nušlavė Orlando „Magic“ (3-4) klubą.

Šiame mače „Bulls“ surengė du galingus spurtus. Pirmąjį ketvirtį ji baigė atkarpa 15:0 ir įgijo 13 taškų pranašumą (37:24).

„Magic“ atsitiesė ir trečiajame kėlinyje sumažino deficitą iki 5 taškų (58:63), tačiau ilgai tuo džiaugtis negalėjo – per likusią ketvirčio dalį „Bulls“ spurtavo 25:5 ir susikrovė 25 taškų persvarą (88:63).

Jimmy  Butler
PTS 20 | REB 5 | AS 7 | ST 4
 Paskutinio kėlinio metu Čikagos krepšininkai neketino sustoti ir savo persvarą padidino dar 7 taškais. 32 taškų skirtumu pasiekta pergalė – kol kas didžiausia šį sezoną „Bulls“ komandai.

„Bulls“ dominavo po krepšiais ir kovą dėl kamuolių laimėjo 62:44. „Magic“ dažniau klydo (14-8) ir įmetė tik 5 baudas iš 6, kai tuo metu „ Bulls“ pataikė penkis kartus daugiau – 25 iš 31.

„Magic“ krepšį atakavo 39 proc. taiklumu, o antroje mačo dalyje vos 23 proc. Po ilgosios pertraukos ekipa pelnė tik 28 taškus.

„Bulls“: Jimmy Butleris 20 (10/10 baudos, 7 rez. perd.), Dwyane’as Wade’as ir Tajus Gibsonas (11 atk. kam.) po 16, Dougas McDermottas 11, Isaiah Canaanas 10.

„Magic“: Aaronas Gordonas 15, Evanas Fournier 13, Nikola Vučevičius 11 (6 atk. kam., 5 rez. perd.).