Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix

Hjustono „Rockets“ (4-3) krepšininkai, vedami Jameso Hardeno, iškovojo pergalę NBA pirmenybėse. Jie 114:106 (23:30, 33:17, 28:36, 30:23) įveikė savo žaidimo vis dar neatrandančią Vašingtono „Wizards“ (1-5) ekipą.

James  Harden
PTS 32 | REB 6 | AS 15
Nepaisant silpno rungtynių starto, kuriame per pirmą kėlinį Hardenas pataikė tik 1 metimą iš 4 bei suklydo net 5 kartus, krepšininkas ryškiausiomis spalvomis žibėjo svarbiausiomis rungtynių akimirkomis. Jis pelnė 8 taškus iš eilės per lemiamą spurtą ketvirtajame kėlinyje bei 25 taškus per visą antrą rungtynių pusę, o „Rockets“ šventė pergalę išvykoje.

Hardenas puikiai jaučiasi naujoje jam įžaidėjo pozicijoje – per 7 šio sezono rungtynes net 4 iš jų krepšininkas pelnė 30 ar daugiau taškų bei atliko 15 ar daugiau rezultatyvių perdavimų. Visoje NBA lygoje per praėjusį sezoną buvo tik 3 tokie pasirodymai.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 32 (11/11 baudos, 6 atk. kam., 15 rez. perd.), Ryanas Andersonas 23 (5/8 trit.), Trevoras Ariza 15, Clintas Capela 14, Ericas Gordonas 11.

„Wizards“: Johnas Wallas 21 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Bradley Bealas ir Otto Porteris Jr. po 18, Marcinas Gortatas 14 (12 atk. kam), Kelly Oubre Jr. 10.