Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Aukšta nata rungtynes pradėję Los Andželo „Clippers“ (6-1) krepšininkai jau per pirmąjį rungtynių kėlinį nušlavė varžovus iš Detroito.

Doco Riverso auklėtiniai namie 114:82 (33:15, 29:17, 29:21, 23:29) sutriuškino Detroito „Pistons“ (4-3).

Rungtynių likimas išsisprendė jau per pirmąjį kėlinį, kuriame „Clippers“ spurtavo 24:2 ir net 17 taškų pelnė be atsako. Per pirmąjį ketvirtį, kurį laimėjo 33:15, Los Andželo komanda krepšį atakavo net 67 procentų taiklumu.

Chris  Paul
PTS 24 | REB 6 | AS 8 | ST 2 | BS 1
Antrajame kėlinyje „Clippers“ atsarginiai krepšininkai išlaikė aukštą rungtynių tempą ir toliau didino persvarą. Po 3 iš eilės pataikytų tritaškių skirtumas išaugo iki 47:19, o antrąjį ketvirtį Los Andželo komanda pabaigė 10:0 spurtu bei ilsėtis į didžiąją rungtynių pertrauką išėjo turėdami 30 taškų pranašumą (62:32).

Trečiajame kėlinyje „Clippers“ apsukų nemažino – per šį ketvirtį pataikė 5 tritaškius, o pranašumas dar labiau padidėjo (91:53). Lemiamas rungtynių ketvirtis buvo tik formalumas, abi komandos tausojo savo lyderius bei davė galimybę pasireikšti mažiau žaidžiantiems krepšininkams.

Tai buvo net 11 iš eilės laimėta „Clippers“ dvikova prieš Detroito komandą.

„Clippers“: Chrisas Paulas 24 (5/5 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd.), J.J. Redickas 20 (3/4 trit.), Blake‘as Griffinas 13 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Austinas Riversas 11, Raymondas Feltonas 10, DeAndre Jordanas 8 (10 atk. kam.)

„Pistons“: Andre Drummondas 15 (12 atk. kam.), Jonas Leueras 14 (6 atk. kam.), Tobiasas Harrisas 12, Stanley Johnsonas 11, Marcusas Morrisas 10.