Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Damianas Lillardas ir C.J. McCollumas kartu pelnė 71 tašką, o „Blazers“ (5-3) savo žiūrovų akivaizdoje po atkaklios kovos 124:121 (42:25, 21:30, 26:27, 35:39) įveikė Fynikso „Suns“ (2-6). Tai buvo trečioji Portlando pergalė iš eilės.

„Blazers" galingai pradėjo rungtynes. C.J. McCollumas per pirmąjį rungtynių ketvirtį pelnė 18 taškų, o jo vedama Portlando komanda įgijo solidų pranašumą (42:25).

C.J.  McCollum
PTS 33 | REB 6 | AS 7 | ST 2 | BS 1
Didelės persvaros aikštės šeimininkams išlaikyti nepavyko, „Suns" vedami Erico Bledsoe grįžo į rungtynes. Likus 8 minutėms iki rungtynių pabaigos rezultatas tapo lygus (93:93), tačiau iniciatyvos ėmėsi Damianas Lillardas, kuris pataikė du svarbius tritaškius metimus, o „Blazers" įgijo 6 taškų pranašumą (101:95).

Likus minutei iki rungtynių pabaigos Ericas Bledsoe turėjo galimybę išlyginti rezultatą stodadamas prie baudų metimo linijos, tačiau įmetęs pirmąjį metimą prametė antrajį, o jau kitoje atakoje Lillardas pranašumą padidino iki 3 taškų (117:114).

Komandos apsikeitė taikliais baudų metimais, o skirtumas išliko 3 taškai (124:121). Pratęsimą galėjo išplėšti Devinas Bookeris, tačiau jo tolimas metimas paskutinę sekundę tikslo nepasiekė.

„Blazers“: Damianas Lillardas 38 (11/12 baud.), C.J. McCollum 33 (4/6 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Maurice‘as Harklessas 20, Masonas Plumlee 10.

„Suns“: Ericas Bledsoe 31 (11/12 baud., 2/3 trit.), Devinas Bookeris 23, T.J. Warrenas 12, P.J. Tuckeris (9 atk. kam., 5 per. kam.) ir Brandonas Knightas (6rez. perd.) po 11, Draganas Benderis (2/4 trit.) ir Leandro Barbosa po 10.