Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Košmarišką sezono pradžią išgyvenanti „Šiaulių“ (0-4) ekipa FIBA Europos taurės turnyre ir toliau lieka be pergalių.

Šiauliečiai namų arenoje 77:90 (13:18, 22:25, 17:24, 25:23) buvo priversti pripažinti J grupės lyderės Minsko „Cmoki“ (4-0) komandos pranašumą.

Ne itin sėkmingai susitikimo pradžioje krepšį atakavę šiauliečiai dar iki antrojo kėlinio pabaigos turėjo dviženklį deficitą. Iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos likus 2 min., „Cmoki“ kilstelėjo savo pranašumą iki dviženklio (29:39), tačiau tuomet šeimininkai surengė spurtą 6:0, po kurio iš „Cmoki“ pranašumo liko keturi taškai (35:39).

Vis tik „Cmoki“ ketvirtį baigė pelnydama keturis taškus iš eilės, o komandos ilsėtis patraukė jas skiriant aštuonių taškų skirtumui (35:43).

Didelių vilčių „Šiaulių“ sirgaliams palaikomos komandos žaidimas neteikė ir po ilgosios pertraukos. Svečiai iš Baltarusijos energingai pradėjo trečiąjį ketvirtį, kurio viduryje „Cmoki“ pranašumas siekė jau šešiolikos taškų ribą (40:56).

Ketvirtasis kėlinys Baltarusijos sostinės ekipai tapo formalumu. Nors paskutinį ketvirtį „Šiauliai“ ir laimėjo (25:23), tačiau įtakos rungtynių baigčiai tai neturėjo – Pauliukėno kariauna FIBA Europos taurėje gavo dar vieną dūrį.

Minsko komandai atstovaujantis Kisielius aikštelėje praleido 28 minutes, per kurias pelnė 4 taškus (2/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir tiek pat kartų suklydo.

„Šiauliai“: Allenas Westas ir Darius Gvezdauskas po 16, Devinas Pattersonas 12, Donatas Sabeckis 11.

„Cmoki“: Nemanja Miloševičius 27 (15 atk. kam.), Dru Joyce'as 25 (9 rez. perd.), Djordje Gagičius 12.