Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Pirmoji šio sezono NBA lietuvių kaktomuša neįvyko. Jonas Valančiūnas praleido rungtynes su Domanto Sabonio atstovaujama Oklahomos „Thunder“ (6-2), tačiau Toronto „Raptors“ (5-2) JV paslaugų šį kartą neprireikė.

Valančiūnas susitikimą praleido dėl kelio traumos, o Kanados klubas svečiuose 112:102 (20:27, 42:28, 26:20, 24:27) nugalėjo „Thunder“ ir įsirašė penktąją pergalę.

DeMar  DeRozan
PTS 37 | REB 4 | AS 6 | ST 3
Valančiūnas dėl traumos praleido jau antrą susitikimą iš eilės.

Starto penkete susitikimą pradėjęs Domantas Sabonis ant parketo praleido 28 minutes, per kurias pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/3 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Nuo pat pradžių tradiciškai susitikimą pradėjęs Sabonis jau pirmajame kėlinyje buvo aktyvus. Jis atliko rezultatyvų perdavimą Victorui Oladipo, o vėliau ir pats tiesiogiai prisidėjo prie savo komandos taškų kraičio pelnydamas penkis taškus.

Visgi vėliau Sabonis nebuvo itin pastebimas, o ketvirtajame kėlinyje Billy Donovanas nusprendė remtis labiau patyrusiais krepšininkais.

Iki rungtynių pabaigos dar likus 4,30 min., „Raptors“ turėjo sąlyginai nedidelę keturių taškų persvarą (99:95). Vis tik tuomet Kyle'as Lowry pataikė dvitaškį, DeMaras DeRozanas pridėjo baudų metimus, o po Lowry tritaškio skirtumas tarp komandų tapo dviženklis (105:95).

Eilinį puikų pasirodymą surengęs „Raptors“ lyderis DeRozanas per 39 minutes pelnė 34 taškus (13-20 dvit., 0/2 trit., 11/15 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

DeRozanas tapo tik trečiuoju krepšininku per 35-erius metus, kuris šešiose iš pirmųjų septynerių rungtynių renka po 30 ar daugiau taškų.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 36, Victoras Oladipo 18, Stevenas Adamsas 14 (12 atk. kam.), Enesas Kanteris 8.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 37, Kyle'as Lowry 19 (13 rez. perd.), Patrickas Pattersonas 13, Lucasas Nogueira ir DeMarre Carrollas po 10.

2016-11-10 14:08
Patobulėjęs Sabonis per trumpą laiką-tritaškius gerai mėto,perdavimus atlieka.Pažanga akivaizdi.

--
2016-11-10 13:11
zikzikas
nu sabonis tai gauna pakankamai laiko. ir ne taskuose esme. paziekit kaip aikste mato, perdavimai kokie, ginasi irgi neblogai isskyrus prazangas
2016-11-10 11:51
Klimas
2016-11-10 10:16
Tai kur tie visi expertai kurie pastoviai sneka kad inkaras Raptoriam yra Derozanas?

--
2016-11-10 09:55
vienas
tai 37 ar 34, pas rauzeną ?
2016-11-10 09:51
torontas
duoda gerai demaras derozonas jau kelintos runktynnes tempia komanda i prieki virs 30 tasku
2016-11-10 09:37
MIRKA3
Spėju eilinį jau rekordą užfiksavo, tik deja lietuviai nesidomi kad keičiama NBA istorija.
2016-11-10 08:44
Aras
Si kart levai saboniukas, galejo bent 10 kokiu plenyti

--
2016-11-10 07:42
Niekom neydomus tie Knicks, zaide pries Nets molius.

--
2016-11-10 06:34
kuze
Siaip galejo pirma paskelbt apie kuzes knics pergale jie anksciau baige kaip ir 15min jau paskelbe