Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Sėkmingai sužaidusi antrąją rungtynių pusę Mindaugo Kuzminsko atstovaujama „Knicks“ (3-4) savo žiūrovų akivaizdoje 110:96 (19:29, 31:26, 22:16, 38:25) įveikė Bruklino „Nets“ (3-5).

Kuzminskas aikštėje pasirodė trečiojo kėlinio viduryje, Niujorko komandai atsilikinėjant 58:67, ir žaidė iki rungtynių galo. Iš viso jis aikštėje praleido 17 minučių, o tai – jo karjeros NBA rekordas. Iki šiol Jeffas Hornacekas puolėjui daugiausiai pasireikšti buvo leidęs mače su Klivlando „Cavaliers“, kuomet jis rungtyniavo 9 minutes.

Šįkart lietuvis pelnė 5 taškus (1/1 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, 3 kartus prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Kuzminskui esant aikštelėje, „Knicks“ pelnė net 23 taškais daugiau nei praleido. Tai buvo antras geriausias produktyvumo pasirodymas Niujorko ekipos gretose. Didesnį +/- rodiklį turėjo tik Brandonas Jenningsas (24).

Kristaps  Porzingis
PTS 21 | REB 8 | AS 1 | ST 2 | BS 2
Silpnai rungtynes pradėję „Knicks“ krepšininkai po pirmo kėlinio atsilikinėjo 19:29. Carmelo Anthony per pirmąją rungtynių pusę pataikė tik 3 metimus iš 11, o Niujorko krepšininkai į didžiąją rungtynių pertrauką išėjo atsilikinėdami 50:55.

Tačiau trečiajame kėlinyje būtent Carmelo Anthony buvo pagrindinis spurto iniciatorius. Krepšininkas per paskutines 5 kėlinio minutes pelnė 14 taškų, o „Knicks“ pagaliau išsiveržė į priekį (72:71).

Lemiamo ketvirčio pradžioje Kristapas Porzingis pataikė du tritaškius metimus bei dėjimą su pražanga, o persvara išaugo iki 92:78. Likęs rungtynių laikas buvo tik formalumas, „Nets“ taip ir nesugebėjo priartėti prie varžovų.

Stipriai prie pergalės prisidėjo ir atsarginio suolelio žaidėjai. Brandonas Jenningsas atliko 11 rezultatyvių perdavimų, o Willy Hernangomezas pataikė 6 metimus iš 7.

„Knicks“: Carmelo Anthony 22 (7 atk. kam.), Kristaps Porzingis 21 (4/8 3 trit., 8 atk. kam., 2 blk.), Derrickas Rose‘as ir Willy Hernangomezas (6/7 dvit.) po 14, Courtney Lee 13.

„Nets“: Brookas Lopezas ir Justinas Hamiltonas (5/7 trit.) po 21, Rondae Hollisas-Jeffersonas ir Joe Harrisas po 8, Seanas Kilpatrickas 7, Bojanas Bogdanovičius 6.