Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Jimmy Butleris ir Dwyane‘as Wade‘as kartu sudėjus pelnė 64 taškus, tačiau laimėti rungtynes to nepakako. Atlantos „Hawks“ (6-2) namuose 115:107 (35:27, 33:34, 26:27, 21:19) įveikė Čikagos „Bulls“ (4-4).

Rungtynių pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką, o mačo herojumi tapo įprastai už gynybą vertinamas Thabo Selofosha. Krepšininkas į aikštelę žengė pirmojo ketvirčio pabaigoje ir per nepilnas 4 minutes pelnė 16 iš 21 „Hawks“ taškų. Po šio šveicaro pasirodymo Atlantos ekipa susikrovė 14 taškų persvarą (45:31), o po dviejų kėlinių pirmavo 7 taškais (68:61).

Thabo  Sefolosha
PTS 20 | REB 5 | AS 1 | ST 3 | BS 1
„Mūsų komandoje gali žaisti visi. Skirtingomis naktimis skirtingi žaidėjai imasi inciatyvos. Tai didžiulis pliusas mūsų komandai." – po rungtynių teigė Sefolosha.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Bulls" pavyko panaikinti persvarą, o po Wade'o dvitaškio jie išsiveržė į priekį (74:73). Dougas McDermottas greitoje atakoje įdėjo kamuolį iš viršaus, o Čikagos ekipos persvara padidėjo iki 5 taškų, tačiau „Hawks" atsakė keliomis sėkmingos atakomis ir po trijų kėlinių pirmavo 94:88.

Mike'o Budenholzerio auklėtiniai pranašumą išlaikė ir visą lemiamą ketvirtį bei šventė trečiąją pergalę iš eilės.

„Hawks“: Thabo Sefolosha 20 (6/6 dvit., 2/3 trit., 3 per. kam.), Dwightas Howardas 18 (10 atk. kam.), Paulas Millsapas 16 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Dennisas Schroderis 13 (5/19 met., 7 atk. kam.), Kyle‘as Korveris, Mike Muscala ir Timas Hardaway Jr. po 11.

„Bulls“: Jimmy Butleris 39 (4/9 trit., 7 rez. perd., 6 per. kam.), Dwyane‘as Wade‘as 25 (8/12 dvit., 5 per. kam.), Tajus Gibsonas 13, Dougas McDermottas ir Isaiah Canaanas po 8, Rajonas Rondo 6 (2/10 met., 5 atk. kam., 7 rez. perd.)