Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Klay Thompsonas padarė viską, kad „Golden State Warriors“ (6-2) komandos uraganinis puolimas jau susitikimo pradžioje parblokštų Dalaso „Mavericks“ (2-6) komandą.

Galingai susitikimą pradėjusi „Warriors“ namuose 116:95 (34:15, 33:21, 17:32, 32:27) nugalėjo svečius iš Dalaso.

Kevin  Durant
PTS 28 | REB 10 | AS 4 | BS 1
Thompsonas vien per pirmąjį kėlinį pataikė pirmuosius septynis savo metimus ir, pelnęs 18 iš 20 savo taškų, pasirūpino solidžiu „Warriors“ pranašumu jau pirmajame ketvirtyje (34:15).

Pakiliai Steve'o Kerro auklėtiniai rungtyniavo ir antrajame kėlinyje. Apsukų nemažinę NBA vicečempionai tik padidino savo persvarą, kuri įpusėjus rungtynėms buvo daugiau nei užtikrinta (67:36).

Po ilgosios pertraukos solidžią persvarą kontroliavusi Oklando ekipa kiek atsipalaidavo, o tuo pasinaudoję svečiai sumenkino savo atsilikimą iki aštuoniolikos taškų (68:84). Visgi įtakos galutiniam rezultatui tai neturėjo – ketvirtajame kėlinyje „Warriors“ išlaikė pranašumą ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Į Oklandą sugrįžo buvę „Warriors“ žaidėjai Harrisonas Barnesas ir Andrew Bogutas. Barnesas pelnė 25 taškus ir buvo rezultatyviausias svečių komandos žaidėjas, o australas dėl traumos susitikimą praleido.

Vis tik miestas buvusių „karių“ nepamiršo. Abu krepšininkai „Oracle“ arenoje buvo sutikti audringais aplodismentais, o prieš rungtynes žaidėjams buvo rodomas emocingas video klipas.

„Fanai Oklande yra fenomenalūs. Jie rodė meilę man nuo mano pirmųjų iki paskutinių metų čia. Tai labai miela“, – sakė Barnesas.

„Warriors“: Kevinas Durantas 28 (10 atk. kam.), Stephenas Curry 24, Klay Thompsonas 20, Draymondas Greenas 16 (10 atk. kam.).

„Mavericks“: Harrisonas Barnesas 25, Justinas Andersonas 16, Dwightas Powellas 14, Sethas Curry 10, A.J. Hammonsas 9.